Bahçe & Balkon Ev Dekorasyonu

Bitkilerle Ev Dekorasyon Modelleri

Written by Secret

İlkbahara girdiğimiz bu günlerde evlerinizi bitkiler ve çiçekler ile dekore edip bahar çoşkusunu evlerinize taşıyabilirsiniz!

Evde de her mevsim farklı aksesuar ve çiçekler ile dekorasyonu değiştirmek, rengarenk bitkilerle ilkbaharın en canlı halini evinize yansıtabilirsiniz.

Kaktüsler ile orta ve yan sehpalarınızı dekore edebilirsiniz. Cam önünde veya dresuar üzerinde dekoratif görünebilir. Kaktüsler yoğun ışığa ve sık sulamaya ihtiyacı yok ve birkaç sezondur yükselen terrarium trendiyle daha çok seviliyor. Bilmeyenler için terrarium; aslında farklı iklimlerden bitkileri kendi iklimimizde yetiştirebileceğimiz bir ekosistem demek. Yarı açık ya da küçük bir penceresi olan cam faunusların içinde dekore ediliyor. Küçük taş, toprak ve yosunlar ile cam fanusta bitkileri kullanabilirsiniz.

Bir kaç küçük saksı bitkilerini de yan yana kullabilirsiniz. Büyük yapraklı bitkilerle evin içinde harika görünüyor. Balkonda masa üzerinde, salonda bir rafta ya da mutfakta duvara asarak güzel bir görünüm oluşturabilirsiniz Küçük bir bahçe gibi; renkli ve capcanlı bir ev!

Pencere önünde alanınız yoksa bitkiler ve çiçekleri  evin her yerinde kullanıp doğayı yansıtabilirsiniz. Hem iç mekanda hem de balkonda kullanılan tavan saksıları da en çok kullanılan dekorasyon bitkilerinden.

Bahçe ve balkon dekorasyonunun vazgeçilmezi kafesli saksılar bitkilerin yeni evi! Az çiçekli, uzun yapraklı saksı bitkilerini, çakıl taşlarıyla birlikte yerleştirebilirsiniz. Ferforje çiçeklik ya da sehpalarla kobinleyin. Romantik ve nostaljik bir manzara sevenler için oldukça ideal…

Duvar dekoronuzu da bitkilerle daha hoş gösterebilirsiniz. Retro, country ya da modern evinizdeki tarza ve renklere uyan saksılar seçin. Duvar raflarına veya dekoratif küçük merdivenlere koyun.

Bitkilerle Ev Dekorasyon Modelleri / Galeri

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.