Trend Stil

Bohem Tarzı Ev Dekorasyonu

Bohem Tarzı en ilginç dekorasyon tarzlarından biri olup özgürlük ve rahatlığın, zıtlıkların, etnik desenlerin, farklı zamanların stili olarak tanımlanabilir. Ev dekorasyonunda  özgürlük ve zıtlık birlikteliğini kullanmak isteyenlerin, sıra dışı tasarımlardan hoşlananların tarzı olan Bohem tarz, bol kumaşların kullanıldığı, etnik ögelerin ön plana çıktığı, aykırı ve farklı ruhların tarzıdır. Özellikle de salon dekorasyonunda kendini mükemmel bir şekilde ifade edebilen, yaratıcılığın en güzel örneklerinin görülebildiği bohem tarz dekorasyonda modern mobilyaların yanında, nostaljik unsurlar da kullanılabilir, canlı parlak renkler ve etnik desenler ön plana çıkarılabilir.  Bohem Tarz dekorasyonda duvarlar aynalar ve resimlerle süslenebilir, koltuklar şallar ve dekoratif yastıklar, minderler, etnik süs eşyaları ile süslenebilir.

Ben eski zamanlara özlem duyuyorum, özgürüm ve sıra dışıyım diyorsanız size Bohem zamanları yaşatacak dekorasyon tarzı olan Bohem Tarz Dekorasyonu önerebiliriz. Galerimizi tıklayarak bu nostaljik dekorasyon tarzına ait görselleri inceleyebilir ve fikir edinebilirsiniz. 

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.