Bahçe & Balkon

Canlı Dekoratif Salon Çiçekleri

Written by Secret

Herkes çiçek sever. Doğayla iç içe olmak, yeşili yaşamak, onun büyümesini izlemek, verdiği yaşam enerjisini ruhumuzda hissetmek yaşadığımızın,canlı olduğumuzun, doğanın bir parçası oluşumuzun en güzel göstergesidir. Çiçekler canlıdır, onlar da üzülür, sevinir, doğar, büyür ve ölürler. Sizin ne söylediğinizi duyarlar. Size dost olurlar, acılarınızı, sevinçlerinizi paylaşırlar. Aynı zamanda dekoratif özellikleri sayesinde evimizi süslerler, çiçekler açarak hayatı sizinle paylaşırlar. Tıpkı insanlar gibi onlarda iyi bakılmak, ilgi görmek isterler. Sevdikleri, sevmedikleri alanlar vardır. Kimi güneş ister, kimi loş ortamlardan hoşlanır, kimi su sever kimi de az su ister. Hayatınızın bir parçası olurlar ve özenle, dikkatle, sevgiyle yetiştirilmek isterler.

Evimizde daha çok yaz ve kış aylarında da dayanıklı olan, bizi fazla zorlamayan, çok su istemeyen ve salon çiçekleri olarak isimlendirilen çiçekleri tercih ederiz. Çünkü onları hem dekoratif bir aksesuar olarak kullanmak hem de her an bulunduğumuz yerde bir aile bireyi gibi görmek isteriz.  Her çiçek salon çiçeği olamaz. Bu nedenle evimizde bakacağımız çiçeği iyi tanımalıyız. Özelliklerini yakından bilmeliyiz. Dekoratif Salon Bitkileri aslında çok su istemezler. Nemli topraktan hoşlanır ve sabit bir ısıda bakılmak isterler. Siz de bitki yetiştirmekten hoşlanıyorsanız size galerimizde çok güzel ve dayanıklı aynı zamanda dekoratif duruşlu salon bitkilerinden seçmeler hazırladık. Galerimizi tıklayarak çiçekleri inceleyebilir, isimlerini öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bir bilgi için çiçekçilerden bilgi edinebilirsiniz. İşte en güzel canlı salon çiçekleri...

Nephrolepsis Boston ( aşk merdiveni)

Dieffenbachia Maculata

Bamboo Saksı Çiçeği

BWI-BLWS039955 - © - tomcook

3 lü Marginatta Salon Saksı Bitkisi

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.