Ev Aksesuarları

Capo Di Monte Porselen İle Sanatla Buluşma

Napoli’nin Capodimonte kasabasında bulunan kraliyet sarayının müzeye dönüşmesiyle oluşturulan Capodimoonte Ulusal Müzesinde kraliyet ailesinin orijinal eşyalarının yanı sıra gündelik yaşama ait eşyalar, heykeller ve 18. ve 19. yüzyıl İtalyan ve Avrupalı sanatçılarının eşyaları sergilenmektedir. Bu müzenin öne çıkan en önemli unsurlarının başında ise Capodimonte porselen ve seramikleri gelmektedir.

Capodimonte porselenleri, benzersiz ve sanatsal tarzın en eksiksiz ifadesi olarak kabul edilmektedir. Bu gün Capodimonte porselenleri dünya çapında üstünlüğünü korumuş ve bir sanat eseri olarak üretimleri devam etmektedir. Capodimonte porselenlerinin en önemli özelliği renklerin son derece canlı ve güçlü olarak vurgulanmasıdır. Dekorasyon dünyasında ise Capodimonte, franco Capo di Monte imzalı dekoratif ürünleri ile sanatseverler ile buluşuyor. Ev dekorasyonunda harikalar yaratan, eşsiz güzellikteki, özel tasarım Capo di Monte dekoratif ürünleri takipçilerine ayrı bir zevk, farklı bir dünya ve sanatın sonsuz kapılarını aralıyor.

Galerimizi tıklayarak bu mükemmel dekoratif Franco Capo di Monte ürünlerini inceleyebilir ve fikir edinebilirsiniz.

 

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.