Mutfak

Çatal Kaşık Bıçak Takımları 2018 Modelleri

Bir ziyafet masası düşünün. Muhteşem bir masa ve sandalyeler, çok güzel bir fransız dantelinden masa örtüsü, muhteşem bir yemek takımı, kristal bardaklar, kadehler, büyüleyici yemek masası aksesuarları, çiçek ve zarif çatal, kaşık ve bıçak seti. Harika bir görüntü. Böyle bir yemek masası dekorasyonunda lezzetli yemeklerin yenileceği ve hoş sohbetlerin yapılacağı kuşkusuz. Siz de böyle bir yemek masası hazırlamak istemezmisiniz. Bu o kadar da zor değil. Şimdi 2018 yeni çatal kaşık ve bıçak setleri ile hayalini kurduğunuz bu masaya ve kendinizi gösterebileceğiniz bu sunuma çok daha yakınsınız. En ünlü mutfak tasarım firmaları tarafından üretilmiş olan ve 12 ya da 6 kişilik olarak beğeniye sunulmuş muhteşem çatal,kaşık,bıçak setleri ile verdiğiniz ziyafetleri bir seremoniye dönüştürebilirsiniz. Paslanmaz çelikten ve en yüksek teknoloji kullanılarak imal edilmiş olan kaliteli işçiliği ile son derece ilgi görmeyi hak eden  bu muhteşem modern çatal kaşık ve bıçak setleri masalarınızda yerini almayı bekliyor.

Galerimizi tıklayarak birbirinden güzel ve modern yeni çatal kaşık bıçak setlerini inceleyebilirsiniz. Adeta birbirleriyle yarışacak güzellikte olan Pierre Cardin, Jumbo, Ar-Yıldız, Bernardo, Korkmaz, Hisar, Remetta, Schafer, Emsan, Karaca, Noble Life, Nüans, Nehir gibi ünlü markalara ait çatal bıçak kaşık setleri için vakit kaybetmeyin ve galerimizi tıklayın..

Ar-Yıldız Elegant Prestige Sapphire Black Çatal-Kaşık-Bıçak Takımı

Ar-Yıldız Altın Kaplama Çatal-Kaşık-Bıçak Takımı

Korkmaz Çatal-Kaşık-Bıçak Takımları

Noble Life Dove 89 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı

Jumbo Çatal-Kaşık-Bıçak Takımı j

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.