Banyo

Çift Lavabolu Banyo Dekorasyonu

Written by Secret

Ev dekorasyonunda en önemli mekanların başında banyo dekorasyonu gelmektedir. Genel olarak banyo dekorasyonu evin diğer alanlarının dekorasyonuna oranla pek önemsenmez gibi görünür. Oysa belki de en önem verilmesi gereken mekanlardır banyolar. Çünkü banyo temiz olmalı, ferah, hijyen ve göze hoş görünmeli. Ruhen ve bedenen rahatladığınız, huzur bulduğunuz, yorgunluğunuzu attığınız ve aslında kendinizle olmak istediğiniz bir mekan olan banyo görüntüsü ile de size huzur ve mutluluk vermelidir.

Bu nedenle banyo dekorasyonunda seçim yaparken çok dikkat edilmeli, hem fonksiyonel olmalı hem de tarzınızı yansıtmalı. Son zamanlarda klasik banyo anlayışının dışında olan çift lavabolu banyo dekorasyonları oldukça ilgi çekmekte. Ancak böyle bir lavabonun uygulanacağı banyoların geniş metrekareli olmaları önemlidir. Hem modern bir görünümün yakalandığı, hem lüks bir tasarımın ortaya çıktığı yeni çift lavabolu banyolar kapladıkları alan itibariyle büyük bir alana ihtiyaç duymaktadırlar. Ayrıca böyle bir banyo dekorasyonlarında uyumun kusursuz olması da büyük önem taşır. Duvar renginden, zeminin kaplamasına, tekstil ürünlerinden, aksesuarlarına, aydınlatmasından, banyo da kullanılan mobilya, klozet, duşa kabin ve benzeri malzemeleri arasında bir bütünlük olmalı, ahenk bozulmamalıdır. Elbette bu da büyük bir banyonuzun olması anlamına gelmektedir.

Yeni trend çift lavabolu banyolar kalabalık aileler, çok misafiri olanlar için en ideal seçim olarak karşımıza çıkmaktadır. Günümüzde gittikçe beğenisi artan ve tercih edilen çift lavabo modelleri etkileyici ve dikkat çeken tasarımları ile banyolarda yerini almaya başladı diyebiliriz.  Galerimizde birbirinden güzel modern çift lavabolu banyolar ile klasik çift lavabolu banyo dekorasyonu örneklerini bulabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Çanakkale Seramik 2017 Koleksiyonu başlıklı makalemizde Çanakkale seramik 2017 fayans modelleri, Çanakkale Seramik 2017 Koleksiyonu ve Çanakkale seramik banyo fayansları hakkında bilgiler verilmektedir.

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Web sitemiz dekorasyon fikirleri, ev dekorasyon ve mobilya dekorasyon konularında içerik üretmektedir.

Yükleniyor..