Trend Stil

Cottage Tarzı Ev Dekorasyon Fikirleri

Cottage tarzı ev dekorasyonu, mobilya ve tekstili, doğallığı, sıcak ve samimiyeti çağrıştırması sebebiyle günlük hayatta oldukça tercih edilen bir stildir. Çok lüks ve rahat bir yaşam tarzını tercih edenler bile çoğu kez, Cottage tarzının lükse uyarlanmış versiyonlarını yaşam alanlarında kullanmaktadırlar. Genelde ağırlıklı olarak pastel ve toprak tonlarının kullanıldığı Cottage ev tekstil ürünleri daha çok keten ve pamuklu ürünlerden imal edilmektedir. Koton nevresimler, çarşaf ve yastıklar, keten dekoratif yastıklar, mutfak tekstili, peçeteler, önlükler gibi ürünler ile sıcak, sade, samimi ve doğal bir ortamda yaşıyormuş hissi elde edilebilir.

Son yıllarda özellikle bir trend haline gelen organik koton ürünler sıklıkla tercih edilmektedir. Kotonun zaten sağlıklı bir malzeme olması nedeniyle rahatlıkla her ortamda kullanılabilir. Yatak odalarında, çocuk ve bebek odalarında, mutfakta koton tekstil ürünleri kullanılarak hem sağlıklı hemde kaliteli bir yaşam sürdürülebilir.

Galerimizde Cottage ev tekstili ve Cottage tarzı ev dekorasyonunun en güzel ürünlerini bulabilir ve inceleyebilirsiniz.

 

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.