Ev Dekorasyonu

Crate and Barrel İle Hayallerinizi Gerçekleştirin

Written by Secret

Doğuş Avenu tarafından 2018 yılında Ülkemizde ilk mağazasını Zorlu Center ve Akasya Acıbadem’de açan ardından İstinye Park’ta üçüncü mağazasını da tüketiciyle buluşturan Crate and Barrel kurulduğu 1962 yılından beri Avrupa ve Amerika’da atölye ve üreticilerden oluşan geniş bir tedarikçi ağıyla modern ev tasarım ürünlerini tüketiciyle buluşturmakta ve özgün tasarımlarıyla ile ilham kaynağı olmaktadır. Ev dekorasyonunun tümüne yönelik  ürünleri ile dünyanın en ünlü markası olup müşterilerine keyifli anlar yaşatıyor. Evinizin her köşesini dekoratif, kullanışlı, yaratıcı ve doğal ürünler ile daha yaşanabilir, keyifli, haz duyacağınız alanlar haline dönüştürüyor.

Her türlü ihtiyaca yönelik mobilya, mutfak gereçleri, sofra takımları, aksesuarlar, tekstil ürünleri ve banyo aksesuarlarını içeren geniş ürün yelpazesi ile Crate and Barrel kalite anlayışı ve satış öncesi-sonrası sunulan mükemmel hizmeti ile tüm diğer ev dekorasyonu markalarından ayrılıyor. Crate and Barrel ile farklı bir dünyanın kapıları aralanıyor ve hayaller gerçeğe dönüşüyor. Crate and Barrel özel koleksiyonları zengin seçenekleri ile tüketiciye ilham kaynağı oluyor ve dekorasyonda farklı bir bakış açısını yakalama şansı veriyor.

Crate and Barrel çevre dostu özgün tasarımları dünyayı yeniden yorumlanmasına, geleceğe umutla bakılmasına ve sürdürülebilir bir yaşam alanı oluşturulmasına öncü oluyor. Crate and Barrel’in deri ve ahşabın, doğal taşın yanı sıra mobilya ve ev eşyaları üretiminde kullandığı mısır, bambu, soya gibi geri dönüşümlü, yeniden işlevlendirilebilir malzemeler sayesinde çevreci kimliği ön plana çıkıyor.

Crate and Barrel dünyaca ünlü sanatçı ve tasarımcılar ile çalışarak özel müşterileri için özel tasarımlarda gerçekleştiriyor. Galerimizi tıklayarak bu çok özel Markanın seçkin ürünlerini inceleyebilir ve Crate and Barrel Ev Dekorasyon Ürünleri hakkında fikir edinebilirsiniz.

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.