Ev Aksesuarları

David Derksen Bakır Sarkıt Aydınlatma Modelleri

Değerli Secrethome.net takipçileri. Bu yazımızda sizleri Hollanda’lı ünlü tasarımcı David Derksen imzalı aydınlatmalar ile tanıştırmak istiyoruz. Özellikle ünlü tasarımcının cam ve bakırın o duru ve soğuk güzelliğini aslını bozmadan estetik ile buluşturması kesinlikle tarif edilemez.  David Derksen’in adını ürünlerinde kullandığı Copper Lights bakır aydınlatmalar, endüstriyel, minimal ve modern dekorasyon tarzını benimseyenlerin vazgeçemeyeceği ve dekorasyonları ile tam bir bütünlük elde edeceği aydınlatma ürünlerinin başında gelmektedir.

Copper Lights bakır sarkıt aydınlatma serisi bakır bükme teknikleri ile işlenmiş olup el ile şekil verilmişlerdir. Çeşitli incelik ve boyutlardaki plakalardan oluşan bakır sarkıt aydınlatmalar evinizde her mekanda rahatlıkla kullanılabilirler. Galerimizde David Derksen bakır sarkıt aydınlatmalarına ilişkin en güzel örnekleri bulabilirsiniz. Galerimizi tıklayarak muhteşem Derksen bakır avizelerini inceleyebilir ve fikir edinebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.