Ev Dekorasyonu

Dekorasyonda Ahşap Paletleri Keşfedin

Genç, dinamik ve salaş. Ahşap paletlerin bu kadar trend olabileceğini bilebilir miydik? İç mimarlar artık ahşap dekorasyon ürünleri arasına ahşap paletleri de katıyor.

Harika bir dekoratif malzeme olarak karşımıza çıkan dekoratif ahşap paletlerin kullanım alanı oldukça geniş. Yeri geldiğinde mobilya, bazen sehpa, bazen sandık veya çiçeklik. İkinci eli bile iş görür, ama sıfırı da hemen hemen her bütçeye uygundur. Peki ahşap paletlerle neler yapabiliriz? Ahşap paletlerle ayakkabılık, genç odaları için oturma grupları, mutfak araç gereçleri için askılık, çocuğumuz için çalışma masası, palet yatak, ufak balkonlar için oturma alanları, LED tv için duvar aparatı, hatta ahşap paletlerden ev içi merdiven, gösterişli bir toplantı salonu, otantik bir sinema salonu, salıncak, çiçeklik, duvar rafı, bahçemiz için masası ve oturma gruplarıyla harika bir dinlenme köşesi…Her şey sizin yaratıcılığınıza kalmış. O zaman hemen işe koyulabiliriz. Ya da galerimizi tıklayarak dekoratif ahşap palet uygulamalarına bir göz atabiliriz.

 

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.