Ev Dekorasyonu Genel

Dekorasyonda Taş Kaplama Seçenekleri Nelerdir?

Written by Secret

Evlerin içinin, ofislerin ya da restoranların her birinde hoş ve estetik bir görüntü olması için taş kaplama tekniği dekorasyon için son zamanlarda en çok moda olan yöntem haline gelmiştir. Hem iç hem de dış mekan için rahatlıkla uygulanabilen bu dekoratif yöntem, iç mekanlarda eşyalar ile de uyumlu olanı seçildiğinde modern ve hoş bir görüntü ortaya koymaktadır. Piyasada birden fazla patlatma taş modelleri yer almaktadır. Bu sayede her mobilyaya uyacak şekilde bulmak mümkündür.

Stone Coating Options in Decoration

Farklı taş kaplama modelleri

İç ve dış alanlara uygulanan bu yöntem iç kısımlar için renk uyumu, görüntünün hoş durması ve rahatlatıcı etkisi ile farklı modelleri ortaya konulmuştur. Bunlar ise;

-Rotto taş modelleri
-Rocc taş modelleri
-Rustik tuğla modelleri
-Beyaz antik tuğla modelleri
-Ladrillo tuğla modelleri
-Asure tuğla modelleri
-Çıkma tuğla modelleri
-Eskitme tuğla modelleri
-Osmanlı tuğla modelleri
-Selçuklu tuğla modelleri

Bunların her birisi insanların ilgisini çekebilecek belki de mekanlarındaki masa, sandalye, iç tasarıma uyacak şekilde herhangi biri mutlaka uyacaktır ve otantik bir hava katacaktır.

Stone Coating Options in Decoration

Sağladığı yararlar

Duvara monte edilirken panel şeklinde yer aldığında kolayca yerleşmesi sağlanacaktır. Genel olarak iç mekanlarda kullanılan, ekonomik, modası geçmeyen, uzun ömürlü kullanıma sahip bir ürün olduğu için birçok alanda kullanılmaktadır. Bunların yanında dekoratif taş kaplama panelleri özel malzemelerden üretilmekte ve duvarda ince bir tabaka halinde yer aldığından çok fazla yer de kaplamayan bu materyal sayesinde daha şık bir iç tasarıma ulaşılmaktadır.

Fiyat anlamında ise, istenilen taş kaplama modeline göre değişim olurken daha çok uygulanacak olan duvarın uzunluğu ve genişliğine bağlıdır. Kolayca monte edilmesi inşaat pisliğinin olmaması ile göze çarpmakta ve uygun fiyatlarda hizmet sunulmaktadır.

Sizin için 2018 – 2019 sezonunun en güzel Taş Kaplama modellerini galerimize ekledik, detaylı inceleyebilirsiniz.

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.