Bahçe & Balkon

Dekoratif Ahşap Bahçe Çiti Modelleri

Written by Secret

Bahçe dekorasyonunda artık sıradışı, renkli, yaratıcı uygulamalar tercih ediliyor. Özellikle de bahçenizin etrafını çevreleyen bahçe çiti modelleri, artık çok renkli ve modern tasarımlar içeriyor. Yeni model ahşap bahçe çiti örneklerinde görüldüğü gibi, kalem boyama ahşap çitler, çarpraz tasarımlı ahşap çit dizaynı görselliği, dayanıklılığı, suya ve sıcağa dayanıklılığı, istenen boyutlarda olmaları ile oldukça göz dolduruyor.

Sıradışı bahçe çiti modelleri renk renk ve yaratıcı tasarımları ile bahçenizi güzelleştiriyor ve size özel alanlarınızın sınırlarını belirliyor. Bilindiği üzere bahçe duvarları ya da çitlerinin sadece sınırları belirlemekle kalmıyor aynı zamanda sizi farklı kılıyor.

Galerimizde birbirinden güzel ve sıradışı bahçe çiti modelleri yer almakta. Galerimizi tıklayarak sizler için seçtiğimiz ve size ilham vereceğinden emin olduğumuz bu güzel ve modern bahçe çiti modellerini yakından inceleyebilir, fikir edinebilir hatta yaratıcılığınızı kullanarak siz de kendi bahçe çitinizi kendiniz yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sanatsal Değere Sahip Bahçe Peyzaj Örnekleri başlıklı makalemizde Bahçe peyzajı, dekoratif bahçe peyzajı ve lüks bahçe peyzajı hakkında bilgiler verilmektedir.

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Web sitemiz dekorasyon fikirleri, ev dekorasyon ve mobilya dekorasyon konularında içerik üretmektedir.

Yükleniyor..