Ev Dekorasyonu

Dekoratif Ahşap Paravan Modelleri

Written by Secret

Şehir yaşamı artık betonarme yapılar ve kalabalıklardan oluşmakta. İnsanlar hızlı bir şekilde yaşamakta, evin dışında daha fazla vakit geçirmekte ve daha küçük mekanlarda yaşamayı tercih etmekte. Böyle bir tercih de yalnız bir yaşam için ideal bir seçim olsa da kalabalıklaşmaya başlanıldığı zaman büyük bir sorun olarak ortaya çıkmakta. Bazen bu küçük mekanlarda özel bir mekan oluşturma isteği, gerekliliği doğmakta ve bu sorunu da en pratik şekilde paravanlar aracılığı ile çözümlemek mümkün olmakta.

Paravan işlevsel olarak geniş bir alanı bölmek, ayırmak, gizlemek, amaçlı tasarlanmış bloklar, setler olarak tanımlanabilir. Özellikle de oriantalist ülkelerde çok yaygın olarak da oymalı ahşap paravanlar kullanılmıştır. Yatak odalarında kullanımına alışkın olduğumuz paravanlar günümüzde dekoratif amaçlı olarak da kullanılmaktadır. Artık evinizin her yerinde, bahçede, banyoda, salonda paravanlar aracılığıyla özel mekanlar elde edebilir ve görselliği artırabilirsiniz. Ahşap paravan modelleri ile mekana şıklık katabilir ve güçlü bir dekorasyon yaratabilirsiniz.

Galerimizi tıklayarak sizler için seçtiğimiz en güzel ahşap paravan modellerini inceleyebilir ve belki de eviniz için fikir edinebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Alçak Tavanlı Evler İçin Avize Modelleri başlıklı makalemizde alçak tavanlı evler için avize, tavana sıfır avize ve tavana sıfır avize modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Web sitemiz dekorasyon fikirleri, ev dekorasyon ve mobilya dekorasyon konularında içerik üretmektedir.
Ev Dekorasyon

Yükleniyor..