Bahçe & Balkon

Dekoratif Bahçe Duvarı Modelleri

Written by Secret

Bahçeli bir eve sahipseniz o evin hem sınırlarını belirlemek, hem bölümlere ayırmak hem de dekoratif bir güzellik katmak için olabilecek en güzel paravan, sınırlayıcılar, duvar, çardak, çiçekler, ağaçlar ya da ekolojik objeleri kullanmayı tercih ederiz. Daha önceki yazımızda sizlere bahçe çiti modellerinden örnekler vererek bahsetmiştik. Bu yazımızda da en güzel bahçe duvarı modellerinden söz ederek sizlere fikir vermeyi umuyoruz. Biliyorsunuz sadece bir bahçeye sahip olmanız evinizin ve bahçenizin güzel görüneceği anlamına gelmez. Bu nedenle bahçe peyzajı oldukça önemlidir. Hatta öyle önemlidir ki sırf bu yüzden bahçenizi yani sizin özel alanınızı duvarlarla çevrelemeyi istersiniz. Bunu yaparken de güzel görünmesini, bahçenizin ve evinizin dekorasyonu ile uyum sağlamasını istersiniz.

Bahçe duvarı, evinizin alanını çevreleyeceği için oldukça önemlidir. Hem modern olmalı hem de fonksiyonel bir kullanıma sahip olmalıdır. Bu yüzden özellikle modern bahçe duvarları tercih edilebilir. Eğer siz de bir bahçeye sahipseniz ve etrafını bir bahçe duvarı ile çevrelemeyi düşünüyorsanız galerimizde yer alan dekoratif bahçe duvarı modellerini inceleyebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Şık ve Dekoratif Bahçe Saksıları başlıklı makalemizde Ahşap saksı modelleri, bahçe saksıları ve dekoratif bahçe saksıları hakkında bilgiler verilmektedir.

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Web sitemiz dekorasyon fikirleri, ev dekorasyon ve mobilya dekorasyon konularında içerik üretmektedir.

Yükleniyor..