Ev Aksesuarları Ev Dekorasyonu

Dekoratif Bisiklet Modelleri

Written by Secret

Dekorasyon hız kesmiyor. İnsan, arabasını nasıl süslemek isterse kullandığı bisikleti de o derece süslemek istiyor. Bisiklet tutkunları, günde en az 3 -4 saatini bisikletleriyle geçirdikleri için, okula ve işlerine bu iki tekerlekli basit ama şık araçlarla gittikleri için onların bakımıyla ilgilendikleri kadar estetik görünümleriyle de ilgileniyor.

Bununla birlikte içinde ve üstünde bisiklet süslemelerinin olduğu çeşitli dekoratif ürünler de söz konusu. Önce bisiklet süslemelerine bir bakıp daha sonra içinde bisikletin geçtiği dekor ürünlerine kısaca ve hızlıca bir göz atalım.

Dekoratif Bisiklet Modelleri

Renkler, mobilyalardan ve eşyalardan gelip bisikletlere de uğradı. Artık bisikletin rengi siyah ya da beyazla sınırlı değil.

Bununla birlikte ta çocukluğumuzdan bu yana bisikletlerin zincirlerine, ön ve arka tekerleklerine çeşitli ve mutlak surette küçük süs eşyaları takmak hala moda. Hatırlayanlar hatırlar. Sarı, mavi, kırmızı renkleri çoğunlukta olmak üzere yıldızlar vardı. Bu yıldızlar genelde üçlü olarak satılırdı.

Siz de hem bisikletinizi süslemek hem de nostaljiye göz kırpmak istiyorsanız çeşitli mağazalardan ve internet adreslerinden bu yıldız süslerine bakabilirsiniz.

Dekoratif Bisiklet Modelleri

Bisikletin sepetinde çiçekler

Arabaları çiçeklerle süslemek gibi bir şansımız yok. Ancak kullandığımız bisikletlerin ön sepetlerine çeşitli renklerde ve kokularda çiçekler koymamız mümkün. Zaten bisiklet araçları tamamen doğa dostudur. Petrol ve benzin ile işi yoktur. Hal böyle olunca da bu doğa dostu araçları doğanın içinden çiçeklerle süslemek hem anlamlı hem de pratik olacaktır.

Duvar süsü olan bisikletler

Kimileri duvarında bir tablo ve saat tercih eder. Ortalama bir Türk ailesinin salonunda ve oturma odasında olmazsa olmaz ikilidir bu. Ancak farklı ve yenilikçi kişiler için hazırlanmış başka duvar süsleri mevcut. Bunlardan biri de bisikletli duvar süsleri. Duvara çaprazlama asılı bisikletler evinize spor bir hava katacak.

Bisiklet biçimli duvar saatleri

Yaratıcılığın sonu yok. Bisiklet biçimli duvar saatleri epey moda olmuş durumda. Bildiğiniz bisiklet görünümündeki şekillerin genelde ön tekerleklerine konan saatler epey ilgi çekti. Siz de evinizde asılı bir bisiklet ve duvar saati kombinasyonu görmek istiyorsanız böyle bir alışveriş yapabilirsiniz.

Küçük bisiklet bibloları

Bazen masanın üstünde, evin salonunda yapılacak küçük dokunuşlar evin bütün dengesi olumlu anlamda değiştirir. Bisiklet süren yaşlı çift biblolara ya da bisikletli çocuk şekilleri ile minik ve sevimli ayrıntılar ekleyebilirsiniz ofisinize ya da çalışma masanıza. Bununla birlikte hiç kimseye ya da hiçbir şeye bağlı kalmadan sürücüsü olduğunuz bisikleti tamamen kafanıza göre boyayıp süsleme şansınız da var.

Sizler için derlediğimiz dekoratif bisiklet modelleri galerimize göz atabilirsiniz. Değerli yorumlarınızı ve görüşlerinizi lütfen bizlerle paylaşınız.

 

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.