Ev Dekorasyonu

Dekoratif Fonksiyonel Telefon Sehpaları

Günümüzde artık herkes cep telefonu kullanıyor ve çoğunlukla sabit bir telefona ihtiyaç duymuyor. Ancak bazı evler telefonsuz yapamıyor hatta telefon sehpası olmadan da olamıyor. Biz bu evler için, evinde sabit bir telefonu olanlar için son derece dekoratif fonksiyonel telefon sehpa modellerinden örnekler vermek istiyoruz. Aslında sadece ismi telefon sehpası. Aynı zamanda işlevsel ve tamamlayıcı bir mobilya ürünü. İsterseniz telefonunuzu koyarsınız üzerine. Dilerseniz bir vazo, bir biblo, bir büst, bir obje.  Her şekilde çok amaçlı bir kullanım içermekte.

Klasik telefon sehpalarının yanında çok güzel tasarlanmış modern telefon sehpaları da evlerimizde yerlerini almış durumda. Sadece dekoratif amaçlı da kullanabileceğiniz en güzel telefon sehpa modelleri için galerimizde kısa bir tur yapabilir, gösterişli telefon sehpalarını inceleyebilir ve fikir edinebilirsiniz.

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.