Ev Dekorasyonu

Dekoratif İkili Koltuk Modelleri

Bazı şeyler vazgeçilmezdir. Evinizi hangi tarz dekore ederseniz edin bazı mobilyalar hep o dekorasyonun içinde kendine bir yer edinir, her zaman sergileneceği bir mekan bulur. Nasıl ki dresuarlar geçmişten günümüze dekorasyonun asla değişmeyen parçalarından biridir, geleneksel, klasik ikili koltuklar da aynı şekilde dekoratif uygulamalarda her zaman vardır. Ancak bir de özel olarak olması istenen, genelde oturma odalarında kullanılan, kendisine özel bir yer açılan ikili koltuklar gerek tasarımları ile gerekse kaplamaları ile hep bir ayrı tutulur ve biraz da nostaljik bir hava yaratmada bizlere yardımcı olur.

Modern tasarımlardan daha çok klasik ve geleneksel tarzda üretilen ya da eski bir ikili koltuğun yeniden kaplanması ve biçimlendirilmesi ile ortaya çıkarılan konforlu ikili koltuklar kişiye özel alanlar oluşturulmasında mükemmel sonuçlar verir. Bazen çiçek desenli kumaşlarla, bazen deri ile, bazen çizgili, bazen de parıltılı kumaşlarla kaplanmış olun, hafif bir saray mobilyası edasında, kimi zaman da bir kır evine yakışır biçimde evlerimizde yerlerini alır. Nasıl mı? Galerimizi tıklayarak bu çok güzel ikili koltuk modellerini yakından görebilir, fikir edinebilir, varsa evinizde ikili koltuğunuz kaplatabilir ya da satın almak üzere mobilya mağazalarının yolunu tutabilirsiniz.

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.