Ev Dekorasyonu

Dekoratif Köşe Mobilya Parçaları

Ev dekorasyonunda en zor olan köşelerin nasıl dekore edileceği ve bu köşelere en uygun mobilyanın nasıl seçileceğidir. Köşeleri değerlendirirken hem yerden tasarruf etmek hem de şık bir görünüm elde etmek istenir. Günümüzde artık bir çok mobilya firması köşe mobilya parçaları üretmekte ve mükemmel tasarımlar elde etmekteler.

Köşe mobilya ürünlerinin en başında elbette ki köşe oturma grupları gelmektedir. Köşe takımları odanın düzenli görünmesi sağlar ve günümüzde en popüler ürünlerden biridir. L şeklindeki oturma grupları şimdi artık konforlu ve bir o kadar da gösterişli modelleri ile zarifliği, rahatlığı evinize getiriyor. Özellikle yaz modelleri, yastıklarla desteklenmiş özel tasarımları, deri ile kaplanmış modelleri ile köşe takımları küçük salonlarda, oturma odalarında mükemmel sonuçlar vermekteler.

Diğer bir köşe mobilya parçaları da çalışma masası, sehpa, tekli koltuk, raf, şaraplık, konsol gibi ürünlerdir. Bu tip ürünleri rahatlıkla Crate and Barrel’de ya da İkea’da bulabilirsiniz. Köşelere yerleştireceğiniz özel tasarlanmış kitaplıklar, depolama üniteleri hem şık hem de bir o kadar fonksiyonel oluşları ile bu boş alanları doldurabilmekteler.

Siz de evinizde köşeleri dekore etmeyi istiyor ve yeni bir dekorasyon tarzı oluşturmayı düşünüyorsanız bu yeni stil modern köşe mobilya parçalarını denemelisiniz. Ama öncelikle sizlere fikir oluşturması için seçtiğimiz görselleri incelemeli ve fikir edinmelisiniz. O halde galerimizi hemen tıklayarak sizler için seçtiğimiz yeni moda köşe mobilya ürünlerini yakından inceleyiniz.

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.