Ev Tekstili

Dekoratif Lastikli Halı Örtüsü Modelleri

Halı kullanıldığı mekana sıcaklık verir, samimiyet getirir ve dekorasyonu zenginleştirir. Özellikle titiz biriyseniz, kalabalık bir aileye sahipseniz, küçük çocuğunuz varsa ya da evcil hayvan besliyorsanız halınızın temizliğini yapmak, hijyeni sağlamak oldukça zordur. Sürekli silmek, yıkamaya vermek de zaman içerisinde halınızın deforme olmasına, renginin solmasına, dokusunun zayıflamasına neden olur. Ama artık bunları dert etmiyoruz. Çünkü adeta koruyucu bir kılıf olma özelliğine sahip lastikli halı örtüleri hayatımızı kolaylaştırıyor ve pratiklik kazandırıyor.

Son zamanlarda oldukça fazla ilgi gören ve her geçen gün tüketimi artan halı örtüleri şimdi şık desenleri, renkleri ve çok çeşitli ebatları ile evinizi güzelleştiriyor. Her titiz hanımın mutlaka sahip olmayı isteyeceği yeni moda lastikli halı örtüleri üstelik kolay yıkanabiliyor ve süpürülebiliyor. Trend halı örtüleri arasında düz ve sade modeller olduğu gibi renkli, çiçekli, geometrik, çizgili gibi birçok tasarımlar yer alıyor. Mutlaka sizin de halınıza ve dekorasyonunuza uygun bir halı örtüsü bulabileceğiniz onlarca çeşit lastikli halı örtüleri uygun fiyatları ile sizleri bekliyor.

Pratik halı örtüleri halınızı tamamen sararak ona koruma sağladığı gibi aslında desenini beğenmediğiniz halınızı da saklayabilir. Hatta bu güzel halı örtüleri ile istediğiniz ve sıkıldığınız zamanlarda halınızı kaplayarak değişikliğin farkını yaşayabilirsiniz. Halı örtüleri sizin ayrıca bir anlamda kurtarıcınız gibidir. Halınızı temizlemeye vakit bulamadığınız zamanlarda hemen bu şık halı örtüleri ile kaplayabilir ve rahatlık sağlayabilirsiniz.

Dekoratif halı örtülerini rahatlıkla çamaşır makinesinde defalarca yıkayabilirsiniz. Halı örtülerinde eğer biraz seçici davranırsanız leke tutmayan, antibakteriyel, hijyenik kumaşa sahip, rengi solmayan halıları da bulabilirsiniz. Özel dokuması sayesinde halının üstünde toplanmayan ve kaymayan dekoratif halı örtüleri için galerimizi tıklayabilir ve fikir edinebilirsiniz.

 

 

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.