Ev Dekorasyonu Ev Tekstili Oturma Odası , Salon Renkler

Dekoratif Minder Modelleri 2018

Written by Secret

Günün yorgunluğunu attığımız, hem rahat hem de keyifli vakit geçirdiğimiz yer koşulsuz evimiz. Sizde evinizde daha renkli bir görünüşe sahip olmak istemez misiniz? Bunun için evinizi baştan aşağı değiştirmenize gerek yok. Ufak detayları değiştirerek alışkın olduğunuz görsellikten çıkıp farklı bir hava yaratmak sizin elinizde. Dekorasyon alanımız ister küçük isterse büyük olsun çeşitli dokunuşlarla olduğundan daha farklı bir görünüm yaratmak çok kolay ve eğlenceli bir uğraş. Büyük bir bölüme müdahale etmeden evinizde bulunan eşyaların üzerinde oynamalar yaparak köklü bir değişiklik yapılmış hissini verebilirsiniz. Bunun için farklı yöntemler mevcut fakat en kolayı mobilya görünümlerinde ufak oynamalar yapmanız.

Mobilyalarınızı yenilemeyi düşünmüyor fakat daha farklı bir görüntüye sahip olmak istiyorsanız döşemelerin renklerini ya da üzerinde bulunan minderlerin formunu değiştirebilir, eğer şal ya da minder gibi herhangi bir detayı yoksa bunları ekleyerek başlayabilirsiniz. Minder formunu değiştirirken isteğinize göre sayılarında artma ya da azalma, ebatlarında oynamalar yapabilirsiniz. Bulunan yerin sadeliğine ters oranla daha büyük ve fazla minder kullanımı yapabileceğiniz gibi göze çarpan karmaşıklık hissini azaltmak adına daha küçük ve sayıca daha az minder kullanımına gidebilirsiniz.

Dekoratif Minder Modelleri 2018

 

Birçok tasarıma ulaşmak gayet kolay, ister başka bir tasarımı satın alır isterseniz de kendiniz renkli ve keyifli tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz. Gerekli malzemeleri satın alabilir ya da elinizdeki malzemeleri değerlendirip dikiş, nakış, örgü, yapıştırma ve çizme gibi birçok teknikle çok şık ve rahat minderler elde edebilirsiniz. Seçtiğiniz malzemeye göre mutfak ya da salon gibi alanlarda da kullanabileceğiniz gibi mevsimsel tercihlerde de bulunabilirsiniz. Örneğin örgü modelleri tasarlarken yün kullanırsanız kış mevsimi için çok uygun modeller yaratmış olursunuz. Eğer dantel ipi kullanıp daha detaylı motiflerle işli bir minder yapıyorsanız her mevsim rahatlıkla kullanım sağlarsınız. Şık bir model tasarlıyorsanız renkli boncuklardan yararlanabilirsiniz.

Dekore etmek haricinde rahatlık anlamında da işinize yarayacak olan bu minderleri televizyon sandalyenizde, çocuk odanızda, mutfaktaki sedirde de kullanabilir bulunduğunuz ortamı daha da rahat bir hale dönüştürebilirsiniz. Gelen misafirleriniz de bu rahatlıktan faydalanıp minderlerinizin şıklığından kendilerini alamayacaklardır. Küçük değişikliklerle hem oturma grubunuzu hem de salonunuzu baştan yaratabilir, kendi isteğinize göre bir görünüm elde etmiş olabilirsiniz.

Bu fikirleri daha da geliştirmek adına el yapımıyla ilgili kurslardan yardım alabilir, blogları okuyabilir, internetteki görsellerden faydalanabilirsiniz. Artan malzemelerinizi harika birer detaya dönüştürmenin, kendi tasarımlarınız ile rahatlığın keyfini sürebilirsiniz. Şıklığa ve rahatlığa aynı anda sahip olabilirsiniz.

Sizler için derlediğimiz dekoratif minder modelleri 2018 galerimize göz atabilirsiniz. Değerli yorumlarınızı ve görüşlerinizi lütfen bizlerle paylaşınız.

 

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.