Ev Dekorasyonu

Dekoratif Modern Bank Modelleri

Yoğun geçen bir günün ardından yatak odanıza girdiniz ve hemen üzerinizdeki giysilerinizi, çantanızı koyabileceğiniz, şöyle oturup kısa bir an dinlenebileceğiniz bir bank ya da puf ne kadar çok işinize yarardı. Hayatınızı kolaylaştırmak artık çok kolay. Daha çok antrelerde, merdiven altlarında kullanmaya, görmeye alışkın olduğumuz banklar, yatak odalarımıza da giriyor, son derece dekoratif ve fonksiyonel bir ürün olarak yatak odalarımızda yerini alıyor. Sandıklı, sandıksız, puf tasarımlı son günlerin en gözde mobilyası dekoratif banklar işlevsellikleriyle de daha ilgi çekici bir hal alıyor. Klasik, modern, spor, avangard, ahşap, kumaş kaplı birbirinden güzel ve kullanışlı modelleriyle modern dekoratif yatak ucu bankları size soluk aldırıyor.
Kesinlikle vazgeçemeyeceğiniz bir ürün olan yatak ucu bankları sandıklı modelleriyle dağınıklığını topluyor, yastık, battaniye, pike gibi malzemelerinizi rahatlıkla koyabileceğiniz elinizin altında bir ürün olarak yatak odanızı güzelleştiriyor. Sandıksız modeller ise dilerseniz altına yerleştireceğiniz  kutu, hasır kutu, sepet gibi dekoratif ürünlerle zenginleştirilebilir, dergi,aksesuar gibi eşyalarınızı koyabilir ve mekandan kazanabilirsiniz. Uzun bir süre daha trend olacağı kesin olan yatak ucu bank modellerine galerimizi tıklayarak ulaşabilirsiniz. Her bütçeye ve her tarza uygun yatak ucu bankları için galerimizi tıklayınız.
Dekoratif Yatak Ucu Bank Modelleri (15)
Dekoratif Yatak Ucu Bank Modelleri
Dekoratif Yatak Ucu Bank Modelleri (13)
Dekoratif Yatak Ucu Bank Modelleri (12)
Dekoratif Yatak Ucu Bank Modelleri (3)
Dekoratif Yatak Ucu Bank Modelleri

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.