Ev Aksesuarları Genel Oturma Odası , Salon

Dekoratif Paspas Modelleri 2018

Written by Secret

Evlerimiz kışın sıcak, yazın soğuk olsa tadından yenmeyecek ama herkesin kendi evinin kendisine güzel geldiği o muhteşem yaşam alanlarımızdır. Kimileri yıllardır aynı eve anahtarlarıyla girerler kimileri yeni kiracı olmuşlardır daha ve o heyecanla evlerini bir güzel donatırlar. Evleri döşemek hepimizin zevkini konuşturduğu alandır ve dekorasyon kapıların önündeki paspaslardan başlayıp mutfaklardaki dolaplara kadar gider.

Eğer biraz el işi yeteneklerinize güveniyorsanız ve bir miktar zaman ayırabileceğinizi düşünüyorsanız kendi paspasınızı kendinizin yapması çok güzel bir seçenek olabilir. Bunun için internette yapacağınız küçük bir araştırma ve birkaç geri dönüşüm hilesi yararlı olacaktır. Hatta çok zor olmayan bir model seçerseniz küçük çocuklarınızla keyifli vakit geçirip çok özel bir dekoratif paspas üretebilirsiniz. Bu tarz bir ortaklaşa çalışma ile ailecek ortak bir ürün ortaya çıkarmak keyifli bir tecrübe ve de olabilecek eviniz için olası en güzel dekorasyon ürünü olacaktır.

 1- Eskiyi Kullanmak

Dekoratif Paspas Modelleri 2018

Annenizin baza altlarına sakladığı ya da bir zamanlar alınmış ama yeni koltuklarınızın rengine uymayan ve hatta artık kullanılmaktan ilmek ilmek olmuş o eski paspası birkaç hamle yardımıyla yepyeni hale getirebilirsiniz. Belki tek ihtiyacınız olan birkaç makas darbesi ve yaratıcılıktır. Sonuç hem sizi hem de renk uyumu problemini aşmış salonunuzu mutlu edecektir.

 2- Pinterest

Bu tip konularda hangimiz bu muhteşem uygulamadan yardım almadık ki? Yazacağınız anahtar kelimeler aklınızdaki renk ya da şekil olabilir ve sonrasında önünüzdeki sonsuz seçenek içinde kaybolup uygun olanı seçmek size kalır. Kim bilir sonucunda elde ettiğiniz güzeller güzeli görüntünün güzel bir açıdan fotoğrafını çekip paylaşırsınız ve bambaşka insanlara ilham olursunuz.

 3- Biraz sıfırdan

Hiçbir şekilde aradığınızı bulamıyorsunuz, bütün bakacağınız yerlere baktınız ve yok ya da var ama üstüne basıp geçeceğiniz marka adı yüzünden çok pahalı. Tarayıcınızda küçük bir araştırma vakti gelmiş. Açıp siteyi güzel bir derinlemesine araştırma yapıyoruz nasıl yapılacağını iyice anlayıp işe koyuluyoruz. Kolları sıvayıp başlamadan nalbura bir koşu gidip son eksikleri aldınız. Tabi ki nalburdan başka yerler de olabilir yaratıcılığınızın sınırlarına bağlı olarak. Mesela örgü bir paspas isterseniz mahallenizdeki züccaciyeye yolunuzu düşüreceksiniz.

 4- Geri Dönüşüm

Doğayı her geçen gün daha fazla katlederken bu fikir hepimizin üzerinde daha fazla düşünmesi gereken bir fikir bana göre. Bir yandan evinizden çöp niteliğinde çıkmaktan kurtulan malzemenin paspasa dönüşümü size keyifli gelecek bir yandan da doğa bir çöpü daha sindirmek zorunda kalmayacak. Çift taraflı kazanç. Çöpte olmaktan son anda kurtulan havlular, kumaşlar, kurdeleler evinizin en değerli parçası oldu artık.

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.
busysosoispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispy