Ev Dekorasyonu

Dekoratif Renkli Sticker Modelleri

Written by Secret
Renkli duvar stickerları ile artık duvar dekorasyonunuz daha canlı, daha hareketli, daha gösterişli. Duvarlarınızın bir tuval gibi kullanıldığı, bir çok temanın duvarlarınızda canlandırıldığı, evinizin dekorasyon tarzına göre zengin alternatif modelleriyle modern duvar stickerları ile evinizde mucizeler yaratabilirsiniz. Uygulaması son derece kolay olan ve kısa bir zaman içerisinde evinizde farklı bir ortam yaratan dekoratif stickerlar ile doğayı evinize getirebilir, çiçek bahçesi yapabilir, romantik köşeler oluşturabilir, eğlenceli ortamlar yaratabilirsiniz. Suya, neme karşı dayanıklı olan, ısı farklılıklarından etkilenmeyen, yırtılmayan, kabarmayan duvar stickerları pürüzsüz yüzeyleri ile sizi asla üzmeyecek, aksine yaratıcılığınızı ortaya çıkaracaktır.
Tarzınıza uygun sticker seçimi ile dekorasyonunuzu tamamlayabilir, etki yaratabilir, ortama modern bir hava katabilirsiniz. Özellikle geometrik desenlere sahip stickerlar ile mekana spor bir hava katabilir, çiçekli desenler ile pastoral bir ortam elde edebilir, stickerları fon olarak kullanıp üzerlerine küçük aksesuarlar ekleyerek görsel bir birliktelik oluşturabilirsiniz. Oturma odanızda, salonda, yatak odanızda, mutfağınızda, antrede rahatlıkla kullanabileceğiniz dayanıklı sticker modelleri için galerimizi tıklayıp birbirinden güzel modern stickerları inceleyebilirsiniz….
Renkli Duvar Sticker Modelleri (9)
Renkli Duvar Sticker Modelleri (21)
Renkli Duvar Sticker Modelleri (15)
Renkli Duvar Sticker Modelleri (23)
Renkli Duvar Sticker Modelleri

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.