Ev Aksesuarları

Dekoratif Yapay Çiçekler

Çiçeklerin hayatımıza anlam kattığı, güzelleştirdiği, mutluluk verdiği hepimiz tarafından bilinen bir gerçektir. Çiçekler bizlere yaşama sevinci verir, yarına umutla bakmamızı sağlar, anın tadını çıkarmamıza yardımcı olur ve herşeyden önemlisi o kadar güzeldirlerki bizlerin kalplerini iyilikle doldururlar. Çiçeksiz bir hayat, çiçeksiz bir ev düşünülemez bile. İster küçük, ister büyük, ister son derece lüks mobilyalarla döşenmiş, ister sade çok az eşyaya sahip, ister bir gecekondu, isterse de son derece lüks bir ev olsun, eğer içinde çiçek yoksa o mekanlarda hayatta, ruh da yok demektir. Çiçek hayatın ta kendisidir.

Ev dekorasyonunda eğer canlı çiçek bulunduramıyorsanız, o halde canlı çiçekten ayırt edemeyeceğiniz güzellikte yapay çiçeklerle de çiçek özlemini giderebilirsiniz. Hem siz kendinizi huzurlu hissedersiniz, hem de eviniz renkli ve canlı bir görünüme kavuşur.  Mutfak camının önüne konulan küçük yapay çiçekler çok şık durur. Ama bizim favorimiz olan ortancalar mutlaka salonda olmalıdır. Yatak odasına en az yatak odası kadar özel gül yakışır. Antreyi de unutmamak lazım. Buraya da şık bir dresuar üzerine yerleştirilen şık bir vazoda kır çiçekleri harika olur. Bu kadar övgüden ve bu kadar betimlemeden sonra artık galerimizde yer alan dekoratif yapay çiçek modellerine bir göz atmakta fayda var. Sizlere fikir vermesi için derlediğimiz bu modern yapay çiçek görsellerinin hoşunuza gideceğinden eminiz.  Unutmayın çiçeksiz bir dünya çöle benzer ve sizin heyecanınızı kurutur. O halde hepinize çiçekli günler……

 

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.