Ev Dekorasyonu

Dikkat Çekici Antre dekorasyonu

İlk bakışta evinizin hayranlık uyandırmasını, etkileyici olmasını ve modern görünmesini mi istiyorsunuz o halde antre dekorasyonuna çok özen göstermelisiniz. Bilmelisiniz ki antre dekorasyonu evin geneli hakkında ipuçları verir ve sizin dekorasyon tarzınız hakkında ön fikir oluşmasına neden olur. Bu nedenle iyi düşünülmeli ve iyi bir planlama yapılmalıdır. Genelde evin girişleri dar, küçük ve penceresiz biraz da karanlık alanlardan oluşmaktadır. Işık almamakta ve loş bir izlenim uyandırmaktadır. Ancak siz bunu değiştirebilir ve son derece gösterişli bir antre yaratabilirsiniz. Duvarınızın rengi, seçtiğiniz vestiyer ya da dresuar, ayna, aksesuar, şık ve modern bir paspas etkileyici bir antre dekorasyonu için iyi seçimler olabilir.

Galerimizde size fikir vermesi için oldukça zevkli dekore edilmiş oldukça gösterişli antre dekorasyon örneklerini bulabilirsiniz. Uzun, dar, küçük, geniş antreler için modern antre dekorasyonu fikirlerine ilişkin en güzel görseller galerimizde. Galerimizi tıklayın bu muhteşem antre dekorasyon modellerini yakından inceleyin. Siz de antrenizi dekore edin.

Modern Antre Dekorasyonu Modelleri (5)

Modern Antre Dekorasyonu Modelleri (3)

Modern Antre Dekorasyonu Modelleri (14)

Modern Antre Dekorasyonu Modelleri (13)

Modern Antre Dekorasyonu Modelleri (2)

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.