Banyo

Doğa Temalı Banyo Dekorasyonu

Written by Secret

Banyolarınız artık daha canlı ve renkli. Dekorasyonun tüm alanlarında olduğu gibi günümüzde artık iç mekanlarda da doğadan esinleniliyor ve doğanın tüm unsurları yaşam alanlarına taşınıyor. Özellikle de banyo dekorasyonunda doğallık teması işleniyor doğanın dinlendirici, yatıştırıcı ve rahatlatıcı etkisi tüm yönleriyle banyonuzda kendini hissettiriyor. Banyonuzda kimi zaman tropikal bir tarzı görebilir, kimi zaman afrika teması ile bir safari yapabilir ya da yağmur ormanlarında kaybolabilirsiniz. Kesinlikle bu yazın trendi olan pastoral banyo dekorasyonu size egzotik bir tarzı uygulama fırsatı veriyor ve size hayatın yorucu temposundan bir kaçış fırsatı sunuyor.

Tam da şu sıralar evinizi yenileme ve tadilat işine girme vakti. Banyonuzdan başlamaya ne dersiniz. Mesela ekonomik olması adına banyonuzun renginden başlayabilir, zamansız ve şık bir banyoya merhaba diyebilirsiniz. Evet bahar temizliğinizi banyonuzdan başlatmanızı öneriyoruz. Kesinlikle doğa esintili bir tema banyonuzda çarpıcı bir görünüm elde etmenizi sağlayabilir ve sakinliği ile sizi rahatlatabilir. Banyonuzda küçük değişiklikler yapabilir, bir makyaj masası ekleyebilir, fayansları yenileyebilir, küvet ya da bir cam duş bölmesi ilave edebilirsiniz. Bu konuda sizi sonsuz seçenekler bekliyor.

Bu seçenekler arasında en çok beğenilen doğayı ve sağlığı çağrıştıran sıcak, ahşap elemanların kullanıldığı pastoral banyo dekorasyonudur. Yanı sıra minimalist ögeler içeren sadeliğin ve modernliğin ön plana çıktığı banyolarda sıklıkla tercih edilen tasarımlar arasında yer alır. Önemli olan sadelik, uyum, renk seçimi ve yeni trendimiz olan doğa esintileri. Son zamanlarda öne çıkan diğer bir banyo dekorasyon uygulaması olan spa tarzı banyo dekorasyonları da çağdaş ve dokusal güzellikleri ile bir zarafet örneği olarak karşımıza çıkmakta. Bu tarzın en göze çarpan detayı ise kuşkusuz tuğla duvarlar. Modern banyolarda suya dayanıklı duvar kağıtları ve şık avizeleri de görebiliyoruz artık.

Galerimizde sizler için en güzel banyo dekorasyonları görsellerini bulabilirsiniz. Beğeneceğinizden son derece emin olduğumuz bu birbirinden güzel ve etkileyici banyo dekorasyonları sizin için ilham kaynağı olabilir ve belki de banyonuzda siz de bu fikirleri değerlendirebilirsiniz.

 

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.