Ev Dekorasyonu

Doğal ve Modern : 2017 Taş Desenli Duvar Kağıtları

Modern ev dekorasyon örneklerinde sıkça kullanılan duvar kağıdı uygulamaları son yıllarda oldukça sık tercih ediliyor. Duvarlarınızı görsel bir şölene çevirecek birbirinden özel desenlerde hazırlanmış birbirinden kaliteli ve şık dekoratif duvar kağıtları ile eviniz hiç olmadığı kadar çekici hale gelebilir.

Eviniz için yapacağınız dekorasyon çalışmalarında belkide en özenli davranılması gereken bölümler duvarlardır.Evinizin çeşitli alanlarını daha ferah ve iç açıcı bir ortam haline getirebilirsiniz. Önemli olan duvarlarınızın rengi ve seçtiğiniz duvar kağıdı modelidir. Duvar kağıdı seçimleri hassasiyet gerektirir, bir uzman yardımı almanızı tavsiye ediyoruz seçimlerinizden önce.

3 boyutlu taş desenli duvar kağıdı 2017

3 boyutlu taş desenli duvar kağıdı 2017

Doğal ve Modern : 2017 Taş Desenli Duvar Kağıtları 

Eviniz için uygun olduğunu düşündüğünüz bir duvar kağıdı modeli uzun vadede hoşunuza gitmeyebilir, sıkılabilirsiniz bu sebepten seçimlerinizi aceleye getirmemelisiniz. Mobilyalarınızla uyumunu , göz yorup yormadığını, kullanacağınız bölgeye hitap edip etmediğini iyi gözlemlemeniz gerekiyor, malum ucuz bir uygulama değil ve geri dönüşü oldukça zor ve maliyetli olacaktır size.

taş desenli duvar kağıtları 2017

taş desenli duvar kağıtları 2017

Dekoratif duvar kağıdı modellerinde göz önünde bulundurmanız gereken konulardan biride seçtiğiniz duvar kağıdının yıkanabilir, silinebilir özelliğinin olup olmadığıdır. Malum zamanla oluşacak lekelerin kalıcı olması son derece sıkıntılı bir durumdur, rahatlık açısından yıkanabilir olması büyük avantaj olur.

3d taş desen duvar kağıdı 2017

3d taş desen duvar kağıdı 2017

Kendinden yapışkanlı duvar kağıdı modellerini de incelemenizi öneririz bu arada daha pratik ve hızlı şekilde kaplanıyor. Son dönemlerde moda dekorasyon örneklerini incelediğimizde özellikle salonlarda taş desenli duvar kağıtlarının oldukça trend olduğunu söyleyebiliriz.

taş desen dekoratif duvar kağıdı 2017

taş desen dekoratif duvar kağıdı 2017

Taş Desenli Duvar Kağıtları 

Taş desenleri oldukça şık ve modern bir ortam ortaya çıkarıyor. Örnek verecek olursak en çok kullanılan alanlarda tv ünitelerinin arkasını taş desenli duvar kağıtlarıyla kaplanınca ortaya gerçekten göz alıcı bir görünüm çıkıyor.Salonunuzun her tarafını desenli duvar kağıtları ile kaplatırken mutlaka iyi düşünüp karar vermelisiniz, göz yorma olasılığı çok yüksek, tercihinizi yaparken açık renkleri ve kullanılan desenlerin yoğun olmamasına dikkat etmelisiniz.

dekoratif taş desenli duvar kağıdı modelleri 2017

dekoratif taş desenli duvar kağıdı modelleri 2017

En ideal kaplamalar salonunu bir bölümüne uygulanan duvar kağıdı uygulamaları genelde. Galerimize eklediğimiz dekoratif taş desenli duvar kağıtlarını inceleyip daha iyi karar verebilirsiniz, sormak istediğiniz sorular olursa bize yazmaktan çekinmeyin, en fazla gelen sorular arasında duvar kağıdı nasıl yapılır, dijital baskı duvar kağıtlarını seçmelimiyim, duvar kağıdı için ideal duvar nasıl olmalı gibi bir çok soru alıyoruz en kısa zamanda bu soruları cevaplayacak şekilde geniş bir makale yazmayı düşüyoruz.

dekoratif duvar kağıtları 2017

dekoratif duvar kağıtları 2017

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.