Trend Stil

Dubleks Ev Modelleri ile Hayallerinizi Gerçekleştirin

Rüyalarınız gerçekleşmesine çok az kaldı. Biliyoruz herkesin hayalinde bir bahçeli ve çok katlı evde oturmak vardır. Çiçeklerle bezeli bir bahçesi, gölgesinde serinlediğiniz meyve ağaçları, evcil hayvanlarınızın koşuşturduğu, verandasında oturarak çayınızı yudumladığınız, çatı katından bahçesini seyrettiğiniz dubleks bir ev.

Hatta büyük bir salonun olduğu, salondan üst kata sıradışı tasarıma sahip bir merdivenle çıkılan bir çok odaya sahip ikinci bir kat ve yine muhteşem merdivenler eşliğinde çıktığınız çatı katı. Böyle bir evde yaşamayı kim istemez. Özellikle de geniş ailelerin ve daha kaliteli bir yaşam arzulayanların tercihi olan dubleks evler ideal bir seçim olabilir. Dubleks evleri, ters dubleks, kat dubleks, bahçeli dubleks ve çatı dubleks olarak kategorize etmek mümkün. Doğal yaşamdan yana olanların, çevrecilerin, özgür ruhluların, şehrin kalabalıklığından sıkılanların rüyalarını süsleyen dubleks ev modellerini sizler için araştırdık, dünyadan ve ülkemizden en güzel dubleks ev modellerine ait görselleri dosyaladık.

Böyle bir evde yaşamayı istiyorsanız galerimizi tıklayarak dubleks ev modellerini inceleyebilir ve fikir edinebilirsiniz.

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.