Banyo

Duvar Kağıdı ile Banyo Dekorasyonu

Evinizin sıcaklığını duvar kağıtları ile banyolarınıza taşıyın…

Banyo duvar dekorunuzda isterseniz duvar kağıdı kullanabilirsiniz.Banyoların nemli ortamlar olmasından dolayı duvar kağıdı kullanmaktan çekiniliyor, ancak kaliteli ve doğru duvar kağıdı seçenekleri ile dayanıklı bir şekilde yıllarca kullanabilirsiniz.Uygulama ise özenli olmalı.Bunun için profesyonel bir usta bulmak en iyi sonuçları verecektir.

Banyolar için Duvar Kağıdı Seçimi

Islak yüzeylerde duvar kağıdı kullanımında dikkat edilmesi gereken nokta, kesinlikle suya karşı dayanıklı ve silinebilen duvar kağıtlarını seçmeniz gerekir. tercih edilmeli. Silinebilirlik özelliği olan her türlü duvar kağıdnı duşun içi hariç bütün banyo duvarlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

banyoda duvar kağıdı seçimi

Nasıl Uygulanır

Duvar kağıdını yüzeyi silip kurulayıp duvar kağıdı yapıştırıcısı ile karolara yapıştırabilirsiniz . Derzi derin olan karolar için öncelikle macun ile derzleri doldurmanız gerekir daha sonra ise aynı işlemi uygulayabilirsiniz.

Banyo ile Uyumlu Duvar Kağıdı

Kullanılabilir olmasının yanı sıra estetik açıdan da banyonuz ile uyum sağlayan duvar kağıtları seçmelisiniz.  Bu amaçla öncelikle ıslak zeminlerde kullanılmak üzere özel olarak üretilen duvar kağıtları olmasına dikkat edilmelidir. Country, klasik, modern, geometrik desenli vb bir çok desen seçeneği de sunan boyanabilir duvar kağıtları da zevkinize göre seçebilirsiniz.

Duvar Kağıdı ile Banyo Dekorasyonu / Galeri

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.