Ev Dekorasyonu

Eames Lounge Chair Wood Sandalye Modelleri

Written by Secret

Çok değerli Secrethome.net takipçileri. Bir önceki yazımızda 20. yüzyıla damgasını vuran ve sandalye tasarımı konusunda ödüllü ünlü Eames sandalye modellerini tanıtmaya çalışmıştık. Hazır Eames tasarımlarından söz etmişken bu yazımızda da sizleri Eames Lounge Chair Wood sandalye modelleri hakkında bilgilendirmek istiyoruz.

Lounge Chair Wood olarak adlandırılan, kontraplak döküm ve deriden üretilen sandalye tasarımları ünlü Time dergisi tarafından “yüzyılın mobilyası” seçilmiştir. Lounge Chair Wood sandalyelerinin en önemli özelliğinin bir bütün halinde olmayıp parçalardan meydana gelmesidir. Bu sandalyeler herhangi bir hasar gördüğü zaman sadece hasar gören parçasının değiştirilmesi ile yenilenebilmektedir. Mobilya tasarımında Eames denilince akla ilk gelen ve adeta kült bir model olan Lounge Chair Wood sandalyeler her stile rahatlıkla uyum sağlamakta ve dünyanın en çok tercih edilen sandalye modelleri arasında yerini almaktadır.

Galerimizde sizlerin beğenisine sunmuş olduğumuz en güzel Lounge Chair Wood modelleri yer almaktadır. Merak ettiyseniz ve siz de evinizde bir Eames Lounge Chair Wood sandalye düşünmekteyseniz bilgi edinmek için galerimizi tıklayabilir ve modelleri yakından inceleyebilirsiniz.

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.