Ev Dekorasyonu

Eames Tarzı Sallanan Sandalye Modelleri

Modern mimari ve mobilya alanında çalışmalarıyla tüm dünyada tanınan Charles ve Ray Eames çiftinin belki de en güzel ve zarif ürünlerinin başında tasarım harikası sandalyeler gelmektedir. Özellikle maliyeti düşük olan fonksiyonel sandalye tasarımları ile bugün de adlarından söz ettiren ve özgünlüğüne sadık kalınarak sürekli geliştirilen Eames sandalye tasarımları içerisinde özellikle de Eames Sallanan Sandalye modelleri büyük ilgi görmekte ve bir çok evin dekorasyonunda kullanılmaktadır.

Eames Tarzı Sallanan Sandalyeler her dönem beğenilen ve farklı duruşu ile evinize şıklık kazandıran en güzel sandalye tasarımlarının başında gelmektedir. Eames Sallanan Sandalye Modelleri özellik bakımından gayet modern ve şık bir yapıya sahiptirler. Orijinal eames tarzı sandalyelerin ahşap ayakları onlara tarz katan en büyük özellikleri olmakla birlikte artık metal ayaklarla da tasarımlanmakta. Eames nostaljik Sallanan Sandalyeler her dekorasyona rahatlıkla uyum sağladığı için genellikle tercih edilmekte ve özellikle de retro tarzı dekorasyondan hoşlananların beğeneceği modelleri içermekte.

Eames zarif sallanan sandalyeler rahat oturum kolaylığı, sırtı zorlamayan tasarımları, vücudu kavrayan ve konfor sağlayan modelleri ile dekorasyonunuzu zenginleştirmekte. Galerimizde muhteşem Eames Sallanan Sandalye modellerine ait görseller yer almakta. Galerimizi tıklayarak sizler için seçtiğimiz sallanan sandalye modellerini inceleyebilir ve fikir edinebilirsiniz.

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.