Ev Dekorasyonu

En Güzel Ahşap Konsol Modelleri

Bazı evlerde gördüğümüz eski ahşap konsollar beni hep eskiye götürür ve adeta bir başka zaman diliminde yaşıyormuş hissi verir. Konsollar her dönem vardır ve sanırım var olmaya da devam edecekler. Onlar mobilya dünyasında birer kült gibidirler. Adeta vazgeçilmezler. Her zaman, her tarzda ve hep geçerli olan  bir konsol hep karşımıza çıkacaktır. Çünkü konsollar hem işlevsel, hem zarif, hem şık ve aynı zamanda anlamlıdır da. Ama benim favori konsolum her zaman ahşap, eskitme ahşap konsollardır ve benim için son derece değerlidirler. Bazen üzerini bir klasik ayna ile tamamlayabilir, bazen güzel bir çiçekle süsleyebilir, hatta sedef kakmalı çerçeveler içine koyduğumuz siyah beyaz fotoğraflarla bir vitrin gibi de kullanabiliriz.

Konsollar ev dekorasyonunuza farklı ve ağır bir hava verir. Biraz ingiliz, biraz country, biraz da fransız havası taşırlar. Bu nedenle biraz avrupalıdırlar. Son zamanlarda özellikle de ahşap eskitme konsol tasarımlarında yeni dekoratif yaklaşımları da görmek mümkün. Klasik ile modernin muhteşem birlikteliği ile mekanlarınızda harikalar yaratabilir ve gerçekten farklı bir havayı yakalayabilirsiniz. O halde bu kadar beğenilen, övgüyle bahsedilen, mutlaka olmalıdır diye düşünülen konsol modellerine bir de yakından bakalım. Sizin için araştırarak en güzel ahşap konsol modellerinin görsellerinden oluşan bir galeri hazırladım. Beğeneceğinizi umuyorum. İşte ahşap konsol modelleri..

 

 

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.