Ev Tekstili

En Güzel Ayak Havlusu Modelleri

Banyonuzda kullandığınız tekstil ürünleri içerisinde en önemli bir yeri şüphesiz havlular tutmaktadır. Ancak bu havlular içerisinde yüz havlusu, el havlusu, banyo havlusunun yanında en az onlar kadar önemli ve bir o kadar da olması gereken bir havluda ayak havlusudur. Her banyoda olması gereken, banyonuzun, banyo paspasının ıslanmasının önüne geçen, kaymanızı önleyen yumuşacık ayak havluları sayesinde bu sorunlardan kurtulmuş olacaksınız. İsterseniz çeyizlik, isterseniz günlük kullanılabilecek olan fonksiyonel ayak havlularını tüm tekstil ürünü tasarlayan, satan markaların koleksiyonlarında mutlaka bulabilirsiniz.

Banyonuza tarz katacak olan, ipeksi yumuşaklığı ile ayaklarınıza küçük dokunuşlarda bulunan, banyoların olmazsa olmazı, banyo keyfinin tamamlayıcısı gösterişli ayak havlularını bir çok ünlü markada görebilirsiniz. Bunların başında Özdilek, English Home, Casadora gibi ünlü markalar gelmekte olup, bir çok havlu üreticilerinde de bu havluları bulabilirsiniz. Pastel tonlara sahip, uçuk mavilerin, pembelerin, beyazların, morların göz doldurduğu zarif ayak havlularını galerimizi tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Sizler için seçmiş olduğumuz en güzel ayak havluları için galerimizi tıklayınız.

 

 

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.