Çocuk Odası

En Güzel Bebek Beşik Modelleri

Written by Secret

Bebeğinizin beşiğine karar verirken mağaza mağaza gezmek bile heyecan verici bir durumdur. Onun tatlı tatlı hayal kuracağı ve huzur içinde dinleneceği yer beşiği olacak. Bu yazımızda sizlere bebek beşik modelleri hakkında bilgiler ve öneriler vermeye çalışacagız. Umarız hayatınızı değiştiren bu en kıymetli varlık için bebek beşik modelleri yazımız sizler için faydalı olabilir.

Beşik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Genel olarak, ebeveynler renk, stil, fiyat ve markaya dayalı bir beşik seçerler. Bütün özelliklerin en önemlisi de güvenlik. Hangi mobilyayı seçerseniz seçin, bebeğiniz için sertifikalı ve güvenli olmalıdır. Bebeğinizin odasında işinize yarayacak bir dekorasyon fikri olması açısından en iyi beşik seçeneklerini araştırıın. Her birinin artılarını ve eksilerini okuyun. Böylece bebeğiniz için hangisinin daha iyi olacağına karar verebilirsiniz.

Standart Beşik

Standart beşiklerin sadece uyku için bir alan olmanın dışında bir özellikleri yoktur. Katlanan, benzersiz bir tasarıma sahip değildir. Çekmece veya diğer işlevsel öğeleri içermez. Bebeğinizin uyuması için bir yer istiyorsanız, standart bir beşik yeterli olacaktır.

 

En Güzel Bebek Beşik Modelleri

Sepet Beşik

Sepet beşikler daha kompakt, genellikle taşınabilirdir. Ortalama bir beşikten daha ucuzdur ve bebeğinize güvenli bir uyku ortamı sağlayabilir. Sepet beşikleri bebek karyolası olarak düşünürseniz farklı odalarda kullanabilirsiniz.

Dönüştürülebilen Beşik

Bu beşik bir beşikten ana kucağına dönüşebilir. Ayrıca 24 ay kullanılabileceğinden, daha az harcama yapmak için harika bir yoldur.

Taşınabilir Beşik

Taşınabilir beşik, seyahat karyolalarından farklıdır, çünkü normalde ahşap gibi sert malzemelerden yapılmıştır ve bir masa gibi katlanırlar. Taşınabilir beşikler daha az yer kaplar.

Seyahat Tipi Beşik

Katlanabilir karyolalar genellikle örgüden ve kauçuk gibi yumuşak malzemeden yapılır. Sık sık çocuklarıyla seyahat etmek zorunda olan ebeveynler için uygundur.

Çok Fonksiyonlu Beşik

Çok fonksiyonlu beşiklerde genellikle çekmeceler veya dönüştürülebilen bir masa bulunur.

Tasarım

Çevre dostu malzemelerden yapılan bir yuvarlak beşik veya standart dışı bir tasarım olabilir. Güvenlik özelliklerine sahip olduğu müddetçe, bu beşiklerden birini seçmek doğru karar olacaktır.

Bebeğinizin uyumasına ve büyümesine çok zaman harcayacaksınız. Hem güvenli, hem de işlevsel olan bir beşik satın aldığınızdan emin olun. Eğer mağazaları dolaşmak için çok vaktiniz yoksa son zamanlarda oldukça popüler olan markaların bulunduğu internet sitelerine de göz gezdirebilirsiniz.

Sizler için derlediğimiz en güzel bebek beşik modelleri galerimize göz atabilirsiniz. Değerli yorumlarınızı ve görüşlerinizi lütfen bizlerle paylaşınız.

 

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.