Ev Dekorasyonu

En Güzel Dekoratif Duvar Askılıkları

Duvar dekorasyonları evin en izlenesi alanlarıdır, bazen bir tablo, şık ve dekoratif bir ayna, bazen duvar kağıdının desenleri, bazen de dekoratif aksesuar tasarımları ile dikkatleri üzerine çeker. Evin her bölümünün duvarları o alanın dekorasyonuna uygun olan aksesuarlar kullanılarak süslenir, her alanın duvarı için başka bir güzellikte aksesuarlar seçilerek dekore edilir. Dekoratif Duvar Askıları evinizin her odasında kapı arkası duvarlarında, antre, banyo, mutfak, evin giriş bölümleri, koridorlar ve çocuk odası duvarlarının dekorasyonunda hem rahat ve kullanışlı bir alan oluşturacak hem de dekoratif bir şıklık yaratacaktır.

2018 Duvar Askı Modelleri arasında yer alan ve ferforje, ahşap, bronz, çoklu ve tekli olarak beğeniye sunulmuş olan dekoratif duvar askılıkları birbirinden şık ve yaratıcı tasarımları ile evinizin duvarlarında sevimli bir güzellik yaratacak. Duvarlarınıza sadece iki vida yardımı ile hiç zarar vermeden takabileceğiniz Yeni Moda Duvar Askıları sıkıldığınızda veya başka bir yere taşımak istediğinizde kolaylıkla çıkarıp başka bir duvara takılabilirler.

Sizler için seçtiğimiz sezonun en güzel askı modellerini galerimizde bulabilirsiniz. Galerimizi tıklayarak en güzel duvar askı modellerini inceleyebilir ve evinizin duvarlarında siz de modern duvar askılıklarını kullanabilirsiniz.

 

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.