Ev Dekorasyonu

En Güzel Dekoratif Tavan Göbekleri

Klasik tarz dekorasyondan hoşlanıyorsanız, bir ahşap eviniz ya da evinizde bir şark odanız varsa, neden dekorasyonunda tavan göbeği kullanmıyorsunuz. Şimdi sizlere görsellerini göstereceğimiz dekoratif tavan göbeklerini gördükten sonra sanırım sizde de bir fikir oluşacaktır. Tavan göbekleri günümüzde avize ve sarkıt gibi iç mekan aydınlatmalarını zenginleştirmek ve odak noktası oluşturmak için kullanılmaktadır. Kare, dikdörtgen, oval ve daire gibi şekillerde üretilmekte olan tavan göbekleri ahşap, kartonpiyer, stropiyer gibi malzemelerden imal edilmekte, altın varak kaplamalı ya da çok renkli  olabilmektedir.

Klasik tarzdan hoşlanıyor ve geleneksel bir dekorasyon tercih ediyorsanız biraz rönesans, biraz barok, rococo ve tabiki Osmanlı tarzında tavan göbeğini tercih edebilir ya da bu tavan göbeklerini duvarlarınızda dekorasyon amaçlı da kullanabilirsiniz. Şimdi tavan göbeği görsellerinden oluşan galerimizi gezebilir ve muhteşem görkemli dekoratif tavan göbeği modellerinden kendi tarzınıza uygun olanı seçebilirsiniz.

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.