Ev Tekstili

En Güzel Dekoratif Yastık Modelleri

Salon dekorasyonunda aksesuar seçimi önemlidir. Özellikle de eğer tekstil ürünlerinden yararlanıyorsanız. Rengine, dokusuna, modeline ve desenlerine kadar tam bir uyum yakalamalısınız. Bu tekstil ürünlerine perdeyi, halıyı, örtüleri, koltuk şallarını ve yastıkları koyabiliriz. Son zamanlarda salon dekorasyonunda aksesuar olarak dekoratif yastık modellerini kullanmak oldukça popüler. Kırlent ya da yastık seçiminde dikkat etmeniz gereken en önemli detay salonun genel dekorasyon anlayışı ile uyumu yakalamak, ya tam bir bütünlük sağlamak, ya da zıtlıklar ilkesi gereği kontrast renkleri yakalamak.

Eğer salonunuzun genel rengi açık tonlarda ise yastıklarınızı zıt renklerden seçerek güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. Dekoratif kırlentler hemen hemen bütün dekorasyon uygulamalarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Klasik, modern ve özellikle de kırsal olarak tanımlayabileceğimiz dekorasyon anlayışlarında son derece bütünlük sağlayabilir ve hoşluklar yaratabilir. Kesinlikle mekanın havasını değiştirecek ve güzelleştirecek olan son moda dekoratif kırlent modelleri için galerimizi tıklayabilir ve bilgi edinebilirsiniz.

 

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.