Ev Tekstili

En Güzel Halı Reform Halı

Yılların deneyimli markası olan Reform halı, el dokuması halı ile makine halısının özelliklerini birleştirerek ürettiği el halısı görünümlü makine halıları ile dünyada bir ilki başarmıştır. El dokuması halıda uygulanan teknikleri makine halısı teknikleriyle birleştiren Reform Halı solmayan renkleri, özgün desenleri ile en güzel, en sıcak halı modelleri ile sadece ülkemizde değil, dünyada da kendine seçkin bir yer edinmiştir.

Birbirinden güzel ve eşsiz özel koleksiyonlarının yanı sıra dünyaca ünlü tasarımcılarla da çalışan ve en özel halıları üreterek sizi ve evinizi ayrıcalıklı mekan haline getiren Reform Halı, duvardan duvara halı seçenekleri ile de otel, salon gibi mekanlara de özel hizmet götürmektedir. Reform Halı köklü bir geçmişe sahip olan Türk Halısını yeni üretimlerinde yeniden şekillendirerek ülkemizin en önemli el sanatını da yaşatmaya ve tanıtmaya katkı sağlamaktadır.

Reform halı modern halı tasarımları ile birlikte klasik halı koleksiyonları ile de tüketiciye zengin alternatifler sunmakta ve her dekorasyon tarzına uygun halı modelleri ile tüm beğenileri toplamaktadır. Reform Halı’nın koleksiyonlarında bir el dokumasında olması gereken tüm özellikleri, kaliteyi, yumuşaklığı ve ışıltıyı görebilirsiniz.

Evinizde samimi ve sıcak ortamlar oluşturmak kaliteli, estetik bir görünüme de sahip olmayı  istiyorsanız Reform Halı’nın eşsiz halı koleksiyonlarını mutlaka görmelisiniz. Her bütçeye ve her dekorasyon tarzına uygun bir halıyı rahatlıkla bulabileceğiniz Reform Halı size evinizi yenileme fırsatı veriyor. Hiç vakit kaybetmeden galerimizi tıklayarak Reform Halı yeni halı modellerini yakından inceleyebilir  ve Reform Halı modern halıları ile evinizi baştan yaratabilirsiniz. İşte yeni Reform Halı modelleri…
Reform Halı 2018 Modelleri (2)
Reform Halı 2018 Modelleri (4)

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.