Ev Tekstili

En Güzel Koltuk Şalı Modelleri

Birbirinden şık renkleri ve yeni modelleri ile salon dekorasyonuna enerji katan koltuk şalları,  ev dekorasyonunda kullanılan tekstil ürünlerinin başında yer almaktadır. Koltuk şalları kışın yavaş yavaş kendini hissettirmeye başladığı şu günlerde en fazla ihtiyaç duyulan ve modelleri ile de dekorasyonu tamamlamakta ve  aynı zamanda kurtarıcı parça olarak da beğeni toplamakta. Yeni koltuk şalları hem koltukların kirlenmesini önlemesi, hem üşüdüğünüzde sizi ısıtması, hem de görsellikleriyle mekana şıklık katmaları ile mutlaka evinizde olması gereken bir dekoratif ürün olarak dikkat çekmekte.

Dekoratif koltuk şallarının oldukça fazla renk ve model seçeneği bulunmakta olup her zevke ve her tarza hitap edebilen çeşitlilikle raflarda yerini almakta. Ancak koltuk şallarını kullanırken koltukların büyüklüğünü, tarzını ve rengini göz önünde bulundurmak gerekmektedir. Eğer oturma takımları düz renklere sahipse mekana hareket kazandırması için desenli koltuk şalları, çizgili koltuk şalları, çiçekli koltuk şalları tercih edilebilir. Üstelik koltuk şalları sadece kış mevsimi için değil hemen hemen her mevsim rahatlıkla kullanılabilir. Yaz ayları için dokuma koltuk şalları, kış mevsimi için ise yün, örgü koltuk şalları  olmak üzere bir çok modelde ve tarzda koltuk şalı bulunmakta.

Kışın soğuk günlerinde oturma alanına sıcak ve samimi bir hava katan 2016-2017 koltuk şalları arasında örme tasarımlar en çok ilgi gören modeller arasında yer almakta. Kış mevsiminde salona sıcacık bir hava katan polar koltuk şalları ve yün koltuk şalları alternatifler arasında başı çekmekte. Bunların dışında özellikle kış için önerilebilecek olan yorgan tipi koltuk şalları, dış yüzeyi saten olan ve pamuktan üretildiği için kuru temizleme yapılabilen koltuk şalları modelleri kışı rahat geçirebilmeniz için pratik çözüm olarak sizlerin beğenisine sunulmuş durumda.

Sizde bu kış rahat ve konforlu, sıcacık bir yumuşaklığa kavuşmak istiyorsanız galerimizi tıklayarak sizlere fikir vermesi için seçmiş olduğumuz dekoratif koltuk şalı modellerini inceleyebilirsiniz.

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.