Ev Aksesuarları Ev Dekorasyonu

En Güzel Modern Kitaplık Modelleri

Written by Secret

Okumayı hayatın penceresi gibi gören, her yaprağında ayrı bir zevk alan bireylerin vazgeçilmezi olmuştur hep kitaplıklar.

Yeni sezon ile birlikte değişimi yaşayan bir dekorasyon materyali elbette kitaplıklar da olmuştur. Modern kitaplıklar alanında adından sıkça söz ettiren firmaların bu sezon en çok kullandığı model 3 raflı kitaplık modelidir.

Modelin hem konforlu hem kullanışlı oluşu göze hitap eden açık ton renkleri ile alıcıları cezbediyor. Dekoratif oluşu yanında renklerde firmaların açık tonları kullanması odanın havasında müthiş bir değişim yaratıyor. Türkiye’de son zamanlarda zirveye oturan bir diğer kreatif model de elbette ”Zikzak model modern kitaplıklar”. Modelin tonlarında kullanılan farklı renk uyumları okurların evlerinde hem uyumu öne çıkarıyor hem koyu tonlar ile odaya ağır ve mayhoş bir tat veriyor.

Modern Kitaplık Modelleri

Araştırma yapan anketörler görüyor ki son 2 yılın en gözde ürünü tabi ki 5 raflı modern kitaplıklar. Sebebi çok basit! Kullanışlı oluşu ve en önemlisi çok yer kaplamaması.

Ürünün firmalarda belirli bir renk dizaynı yok, neredeyse tüm renklerle ile tatlı bir uyum sağlayan 5 raflı modern kitaplıklar alıcılarına kapılarını açıyor.

EKONOMİK OLUŞU ÖNEMLİ

Her sektörde olduğu gibi modern kitaplık dizaynı ve satışları içinde anketler yapılmaktadır. Anketler gösteriyor ki ürünlerde mutlaka aranan şart ”ekonomik” oluşu. Modeller arasında en pahalı diyebileceğimiz ürün ”Kipp Kitaplık” diye bilinen modern kitaplık ürünü. Hem zor üretilmesi hem kitaplara bir yuva havası katan kipp kitaplık alıcılara modern kitaplık konusunda iddialı olduğunu gösteriyor. Bunun yanı sıra ”vendetta model modern kitaplık” da müşterilerinin aradığı ürünlerden. Ceviz ağacından yapılışı sağlam oluşunu garantiler niteliktedir.

NEDEN KİTAPLIK?

Kitabın insan duygularında bir çocuk gibi değer gördüğünü çoğu bilim insanı söyler. Bu da kitaplıkta modernizenin önemini artışmış durumda. Zikzak ve kipp modeli kitaplıkların alıcılar tarafından en çok tercih edilenler listesinde olduğunu satış rakamları ile anlayabiliyoruz. Satış rakamları demişken ”Hugo” kitaplık modelini unutmak ayıp olur. Zarif yapısını ve krom tonunun mat ruhunu üzerinde taşıyan bu kitaplık modeli de alıcılar için cazibe yaratır türden. Krom renk ile olan uyumunu firmaların ortaya çıkardığı ürünlerden anlamak çok zor değil.

Sizler için derlediğimiz modern kitaplık modelleri galerimize göz atabilirsiniz. Değerli yorumlarınızı ve görüşlerinizi lütfen bizlerle paylaşınız.

 

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.