Mutfak Renkler

En Güzel Mutfak Modelleri 2018

Written by Secret

2018 deki en güzel ve eğilim mutfak dekorasyon çeşitlerini sizlere sunmaya çalışacağız.2018 trend olan pek çok mutfak stili var. Bazıları yeni mutfak stilleri bazıları ise eski ama hala geçerliliği olan mutfak stilleri. Şimdi bunları tek tek açıklamaya başlayalım;

En Güzel Mutfak Modelleri 2018

1-Koyu Renkli Mutfak

Bu mutfak, 2018 yılı için birçok yönden tercih sebebidir. 2018 mutfaklar renk paletinde ana odağı olarak en az bir koyu renk içeriyor. Koyu renkler, görsel açıdan çekici renk kontrastı seviyeleri sunan mutfak tasarımları için daha açık veya daha parlak renklerle dengelenir.
Şu anda mutfakta siyah aletler ve diğer siyah yüzeyler modaya uygun. Siyah paslanmaz çelik bir seçenektir ve geleneksel paslanmaz çelik cihazlar hala geçerlidir.
Mutfak zemin kaplaması, koyu renklerin ortaya çıktığı başka bir noktadır. Karanlık mutfak döşeme tüm görünüşleri tarafından sıcak bir öğe olmaya devam ederken, popülaritesini egemenliğinin sonuna yaklaşıyor olabilir. Çünkü koyu döşeme korumak için ekstra bir çalışma gerektirir ve birçok ev sahibi bunun yüzünden memnuniyetsizlik bildirmektedir.

2-Endüstriyel Mutfaklar 2018 için Yeni Bir Trend

Sağlam doku, endüstriyel stilin başlıca özelliklerinden biridir. Elle kazınmış, rüstik ahşap döşeme, kaba dokulu iç tuğla duvarlar ve doğal taş yüzeyleri düşünün. Serin, pürüzsüz metal tüm pürüzlülüğe karşı önde gelen bir kontrasttır. 2018’de trend belirginleştikçe renk paletleri daha parlak olmasına rağmen nötr bir renk paleti görünümü yuvarlayabilir.

3-Klasik Siyah Beyaz Mutfak

Tarzlar geliştikçe görünüm de değişebilir, ancak siyah beyaz bir mutfağın çekiciliği asla ölmez. Her şey yüksek kontrastla ilgilidir Beyaz lake dolaplar ile siyah granit tezgâhlar muhteşem bir uyum gösterebilir. Siyah beyaz pek çok mutfak stili bulabilirsiniz.2018de de bu renk klasik mutfaklar ilgi çekecektir.

En Güzel Mutfak Modelleri 2018

4-Gri renk mutfak

Gri, on yılın sonuna kadar trend renklerden olmuştur. Gri renk beyazın alternatifi olabilecek renk olarak gösteriliyor. Uzmanlar gri rengin şu anda en çok kullanılan beyaz rengi bele geçeceğini söylüyorlar. Gri ren düzgün kullanılarak şık bir mutfak modeli elde edilebilir.

5-Modern Dağ Mutfakları 2018 için Yeni Bir Trend

Dağ modern stili, daha geniş çağdaş stil trendinin bölgesel bir varyasyonudur. Klasik köşk tarzı dekorasyonda güncel bir konu. Mutfakta, stilin ortak özelliklerinden bazıları şunlardır:

Büyük, bol cam pencere ve cam kapı sistemleri
Beton tezgâh üstü döşeme
Cam karo
Tavan kirişleri
Rüstik ahşap zeminler
Yüksek tavanlar

En Güzel Mutfak Modelleri 2018

6-Yeşil Mutfaklar

Mutfağınız için seçtiğiniz renk paleti ne olursa olsun, yeşil yeşilliklerle dolu taze yaprak iyi tamamlayabilir. Mutfağa, saksı bitkileri ve otlar koyarak dekora gençleştirici yeşil lekeler eklemek güzel bir fikirdir.

Eğer yeşil’i seviyorsanız, orada durmanız gerekmez. Mutfak renk düzeninizde baskın olan yeşil renklerden birini seçebilirsiniz. Bu sene bir dizi farklı yeşillik, zümrüt yeşili, kelly yeşili ve nane yeşili ve derin sis gibi yeşillikleri bir araya getiriyor.

Gördüğünüz gibi 2018 de modern pek çok mutfak stili var siz bu mutfaklardan kendi veya aile zevkinize göre seçiminizi yapabilirsiniz. Ama önemli olan renkler veya malzeme çeşitleri değildir. Önemli olan olan bunlar arasındaki uyum ve bunların sizin mutfağınıza uyumudur. Sizin mutfağınıza ışığın vuruş stiline kadar düşünmelisiniz.

Sizin için 2018 – 2019 sezonunun en güzel mutfak modellerini galerimize ekledik, detaylı inceleyebilirsiniz.

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.