Ev Tekstili

En Güzel Perde Braçol ve Püskül Modelleri

Written by Secret

Perdelerinizi bir arada tutmaya, kenarda toplamaya yarayan ve uçlarında püskül, metal gibi aparatlar bulunan braçoller, oldukça zengin renk ve model alternatifleri ile perdelerinizin güzelliğini ortaya çıkarıyor, sıradan perdenizi bile modern ve gösterişli bir perdeye dönüştürüyor. 2015 perde modasında da sıklıkla karşılaştığımız boncuklu, tüllü, taşlı, çiçekli braçol modelleri fon perdelere kattığı estetik detay ile dekorasyonunuzu tamamlıyor.

Yeni braçol modelleri perdenize zarif bir görünüm kazandırıyor ve oldukça şık duruyor.  Her perdecide rahatlıkla bulabileceğiniz braçol modelleri ile perdelerinizi düzenleyebilir ve tarz yaratabilirsiniz. Klasik bir perde modeline sahipseniz size daha çok püsküllü braçol modellerini, spor bir perdeye sahipseniz ipli, metalli braçol modellerini, düz renk ve modelde bir perdeye sahipseniz de size çiçekli, güllü, tüllü braçol modellerini öneririz.

Dilerseniz galerimizi tıklayarak braçol modellerini yakından inceleyebilir ve fikir edinebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sade ve Beyaz Zarif Çift Kişilik Nevresim Takımları başlıklı makalemizde bembeyaz nevresim modelleri, Beyaz Nevresim Takımları ve Gösterişli Beyaz Nevresim Takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

  • braçol modelleri
  • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1825 mZvbdkWcUYJ7703Va8hXfH2cIAgXirjWTMlpWCaS7bGqgGCdcUZy3y3_nWIcC8lK f8022c73d67b9ef7584202508ed653805fb082c8&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme

About the author

Secret

1 Comment

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Web sitemiz dekorasyon fikirleri, ev dekorasyon ve mobilya dekorasyon konularında içerik üretmektedir.

Yükleniyor..