Ev Dekorasyonu

En İyi 10 Gri ​​Boya İle Dekorasyon Modeli

Written by Secret

Yatıştırıcı soluk renklerden daha koyu renk tonlarına kadar, en yetenekli olanlardan olan bu şık gri boyalar ev dekorasyonunda yeniden trend olmaya başladı.

Pantone , 2017 Yılının rengi’ni yeşil olarak ilan etse de bize kalırsa, oylamayı duvarları gri bir gölge ile yapmak daha iyidir. Gri renk, ev dekorasyonunuz da sakinleştirici, zarif ve hatta elektrik verici bir etki yaratabilir – bu nedenle bu rengin ev dekorasyonunda oldukça trend hale gelmesi mantıklıdır.

Bugün sizlere tasarımcıların çarpıcı iç mekanlar için en sevdikleri gri tonlarını seçtik.Tüm resimleri alttaki galeriden görebilirsiniz.

Oturma alanlarınızda nötr duvarlar yapmak için yeterince soluk olmayan ve fark yaratacak kadar doymuş bir gri tonu  seçin.

Ayrıca evinizde açık tonları kusursuz nötr ve beyazın dışına çıkmak istediğiniz alanlarda duvarları boyamak için mükemmel bir alternatif olarak düşünebilirsiniz. Son zamanlarda bu renkte bir ahşap duvar panelli boyamakta çok popüler ve genel etki sıcak ve çekici olacaktır.

Koyu Gri

Koyu gri bir rengi duvarlarınızda kullanırken üstesinden gelinen en büyük korku, odanızın daha küçük hissetmesini sağlayacak olmasıdır. Doğru değil Karanlık bir renk, duvarların kaybolmasına benzemektedir ve bir odaya inanılmaz bir dram katmaktadır Bu rengi sadece duvarlarınızda doğru miktarda kullanarak sıcaklığın artması birkaç duvara uygulamalısınız.

Orta Gri

Orta ton gri ise daha çok dolaplarda ve maketler üzerinde kullanıyor çünkü mükemmel sıcaklığı var ama asla çok koyuda görünmüyor ve bağırmadan bir ifade vermeye yetecek kadar pigmenti var böyle bir klasik!

Açık Gri

Evinizin bazı odalarına yumuşak ve havalı bir his katmak isterseniz açık gri duvar boyaları sizin için harika bir seçenek olacaktır. Gelenekselden modern alanlara kadar her yerde kullanılan inanılmaz derecede çok yönlü ve aralarında neredeyse her renk ile uyum sağlar.

En İyi 10 Gri ​​Boya İle Dekorasyon Modeli / Galeri

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.