Renkler

English Home 2018 Duvar Kağıdı Modelleri

Country, vintage, provence ve retro tarz dekorasyonun vazgeçilmez duvar kağıtları artık yeniden moda oldu. Bir zamanların en gözde duvar kağıtları artık gelişen teknolojiyle beraber kendini yeniledi. Kolay temizlenen, silinen, pratik kullanımı olan ve basit bir şekilde kaplanabilen özellikleriye duvar kağıtları günümüzde de oldukça ilgi çekiyor.

English Home yeni duvar kağıdı koleksiyonu çizgili, çiçekli desenleriyle evinizi değiştiriyor zaman tünelinde sizi keyifli bir gezintiye çıkarıyor. English Home modern duvar kağıtları ile evinize farklı bir hava veriyor ve sıcaklığıyla tüm mekanı sarıyor. Bütün duvarlarınızı tarzınıza uygun bir duvar kağıdı ile kaplayabilir veya sadece bir duvarınızı ya da köşenizi English Home’un renkli, çiçekli veya beğendiniz bir duvar kağıdı ile kaplayarak ortama renk katabilirsiniz.

Galerimizi tıklayarak  2018 English Home Duvar Kağıdı modellerini inceleyebilirsiniz.

 

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.