Ev Dekorasyonu

Etnik Desenli Ev Dekorasyon Modelleri

Written by Secret

Etnik bir dekorasyon stili ile evinizi daha canlı ve daha renkli hale getirebilirsiniz.

Günümüzde bir çok dekorasyon stilleri trend olmakta. Country, endüstiriyel, modern gibi.Ama bu dekorasyonlar artık size sıkıcı ve sıradan geliyorsa etnik desenler ile evlerinizi daha canlı ve daha stil sahibi gösterebilirsiniz.

Modern şehir yaşantısı ve gürültüsünden hepimiz çok sıkıldık. Böylesine modernleşmiş bir yapı içerisinde sisteme ayak uydurarak yaşamak zorunda kalmak zamanla doğal yaşama daha da özlem duymamıza neden oluyor.
Doğaya ve doğal şeyleri istemeye başladık.İçimizde geleneksel geçmişe de özlem duyan hislerde oluştu. Eğer sizde modern yaşamlarınızın içine etnik geleneksel kültürleri de içinde barındıran bir dekorasyon tarzını evinizde kullanmak isteyebilirsiniz.
Ahşap mobilyalarda el işçiliği olanlar, zarif desenleriyle etnik halılar ve kumaşlar farklı renkler de kullanılarak oldukça şık ev dekorasyonları ortaya çıkarabilir.
Evlerinize daha içten ve konforlu aynı zamanda farklı renkleri barındıran etnik tarza ait bir stil oluşturmak  istiyorsanız aşağıdaki galerimizde etnik desenli ev dekorasyon modellerine göz atmadan geçmeyin.
Etnik desenli bir halı ve koltuk takımları, etnik desenli yastık kılıfları oturma odanıza yeni ve güçlü bir stil kazandırabilir.Canlı renk seçimleri ise evinizde hem modern hem geleneksel ayrıntıları bir arada yaşatır.Aynı zamanda zarif el işçiliğinin kullanıldığı ahşap sehpa ve masalar sizi geçmişe götürebilir.

Etnik Desenli Ev Dekorasyon Modelleri

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.