Ev Dekorasyonu

Evde Zarif Dinlenme Köşeleri

Bazen evde huzurlu bir köşe ararız. Kitap okuyabileceğimiz, gazetemizi, dergimizi inceleyeceğimiz ya da bir fincan çayımızı yudumlayabileceğimiz. Eğer böyle bir köşeye ihtiyacınız varsa zarif bir köşe oluşturmak hiç de zor değil. İhtiyacınız olan rahat bir koltuk, bir sehpa ve bir aydınlatma. Bu köşeyi istediğiniz gibi dekore edebilirsiniz. Yapmanız gereken öncelikle mümkünse cam kenarı olan, kendinizi rahat ve güvende hissedebileceğiniz bir alanı belirlemek. Sonrasında işiniz daha kolay. Evinizin genel dekorasyonuna uygun olan bir koltuk, muhtemelen bir berjer, ayaklarınızı uzatabileceğiniz bir puf, yanında sofistike bir sehpa ve loş ışığı olan ayaklı bir lambader. Hatta sehpanın üzerine şık bir abajur da bu köşeye çok yakışır. Belki yanında içinde kitaplarınızın bulunduğu hasır bir kutu ya da ahşap bir gazetelik. Muhteşem bir köşe oldu.

Şimdi o seçtiğiniz rahat koltuğunuza güzelce yaslanın, kahvenizi, çayınızı yanınıza alın, camdan keyifle dışarıyı izleyin, kitabınızı açın ve anın tadını yaşayın. Size yardımcı olmak adına secrethome.net ekibi olarak bizler en güzel okuma köşeleri görsellerinden oluşan bir galeri hazırladık. İnceleyin size ve evinize en uygun modeli tespit ederek uygulamaya başlayın.

Modern Okuma Köşesi Dekorasyonu

Muhteşem Dinlenme Köşesi Dekorasyonu

Vintage Okuma Köşesi

Eklektik Okuma Köşesi Dekorasyonu

Sıcak Dinlenme Köşesi Dekorasyonu

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.