Ev Dekorasyonu

Evinize Tarz Katan Dekoratif Özel Köşeler

Written by Secret

Hepimiz evimizin çok güzel olmasını, hayranlık uyandırmasını isteriz. Evin içinde rahat olmayı, mutlu olmayı, şöyle bir baktığımızda her yerin düzenli, şık ve gözümüze hoş görünmesini dileriz. Bunun için ille de bir yol göstericiye, bize sunulan paket ürünlere, her mobilya parçasının, her rengin ve her objenin birbirini tamamlar, uyumlu ve evin diğer alanları ile aynı içerikte dekore edilmiş olmasına gerek yok. Biraz yaratıcılık, biraz hayalgücü, biraz da zevkli seçimlerle çok güzel alanlar oluşturabiliriz. Mesela kendimiz ve evimiz için özel alanlar yaratabiliriz. Duvar rengini klasik renklerin dışında farklı bir renge boyayabiliriz. Bir tek koltuk, berjer ile onu tamamlayan bir sehpa, kitaplık, büfe ile bir dinlenme köşesi yapabiliriz.

Yaratıcılık sınır tanımıyor. Sadece biraz uyum, biraz yakıştırma, biraz sadelik inanılmaz bir güzelliği evimize getirebilir ve kitabınızı bir kahve eşliğinde okuyor olabiliriz. Nasıl mı. Galerimizde fikir edinebileceğimiz birbirinden güzel ve iddialı okuma köşeleri yer almakta. En güzellerini seçtik sizin için. Her bir örnek bir diğerinden daha güzel. Belki de evinizde bunları yapacak mobilya ve aksesuara sahipsiniz. Haydi o zaman. Galerimizi tıklayın ve sizler için seçtiğimiz çok özel dinlenme köşelerine bir göz atın. Evinize tarz katacak dekoratif köşelere galerimizi tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Alçak Tavanlı Evler İçin Avize Modelleri başlıklı makalemizde alçak tavanlı evler için avize, tavana sıfır avize ve tavana sıfır avize modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Web sitemiz dekorasyon fikirleri, ev dekorasyon ve mobilya dekorasyon konularında içerik üretmektedir.

Yükleniyor..