Banyo

Franco Pecchioli Sıradışı Banyo Tasarımları

Banyo dekorasyonunuzu yenilemek  istiyorsanız ve banyonuzda genişse size Franco Pecchioli’nin sıradışı banyo ve lavabo tasarımlarını öneririz. Şaşırtıcı tarzıyla farklılık yaratan dünyaca ünlü İtalyan tasarımcı Franco Pecchioli, banyolarda doğal bir görünüm yaratan, sıradışı tasarımları ile hayranlık uyandıracak muhteşem banyolara imza atıyor. Özellikle yeşil, mavi ve eflatun renklerin hakim olduğu, duvarlarda kullanılan çinilerin desenleri ve zemindeki doğal taş görünümü ile duru bir güzelliği banyonuza taşıyor.

Franco Pecchioli banyo tasarımlarında çılgınlığı seviyor. Banyonuza güçlü etki  katacak olan deniz ve doğallık temalı bu muhteşem banyo örneklerini dikkatle incelemenizi tavsiye ediyoruz. Doğallık ve duruluktan yanaysanız Franco Pecchioli tam size hitap ediyor. Galerimizde sizlere bu ünlü İtalyan tasarımcının en güzel banyo ve lavabo örneklerine yer verdik. Galerimizi tıklayın ve muhteşemliği yakından inceleyin.

Sıradışı Franco Pecchioli Banyo ve Lavabo Modelleri (13)

Sıradışı Franco Pecchioli Banyo ve Lavabo Modelleri

Sıradışı Franco Pecchioli Banyo ve Lavabo Modelleri (5)

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.