Ev Dekorasyonu

Fuga Mobilya İle Evinizi Yenileyin

Ülkemizin tasarımları en beğenilen, en çok tercih edilen ve her zaman en yeniyi, en kalitesini ve en özgün modelleri tüketicisi ile buluşturan Fuga Mobilya, çeyrek yüzyıla yayılmış sonsuz deneyimi, başarılı gelişimi, trendi belirlemedeki güçlü ön sezileri ve  modern yaklaşımları tüketicisi ile buluşturma becerisi ile gururlu bir şekilde müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Artek Mobilyanın tescilli markası olan Fuga, oturma odası, yatak odası, çocuk odası, yemek odası, tamamlayıcı ürünleri ile her geçen gün daha çok büyüyor ve mobilya sektöründe öncü ve takip edilen bir marka olmayı sürdürüyor.

Müşterilerine en mükemmeli sunmayı kendine hedef edinmiş olan Fuga Mobilya, özgün ve modern tasarımları, renk ve desen seçimleri, yenilikçi çizgileri yaşam  alanlarına ustalıkla yerleştiriyor ve evin her alanına mutluluk serpiştiriyor. Fuga Mobilya 2016-2017 Mobilya tasarımları ile evler şenleniyor, estetik ve ahenk evin tüm hacmini kaplıyor, konfor ve sadelik bileşimi ile mükemmelliğe ulaşılıyor. Fuga Mobilya trend mobilya tasarımlarının her birinde sanatsal bir dokuyu hissedebilir, yüksek bir seçiciliği görebilir ve özel olmanın hazzını yaşayabilirsiniz.

Fuga oturma gruplarında ilk göze çarpan özelliklerin konfor, rahatlık ve sadelik olduğunu hemen hissedebilirsiniz. Kullanılan malzemenin doğal, kaplama unsurlarının leze ve toz tutmayan, tasarımların fonksiyonel olduğunu görebilirsiniz. Renk seçimleri ise tamamen samimiyet ve sıcaklık hissini yansıtacak şekilde tercih edilmiş.  Tv üniteleri adeta birer kütüphane, raf, büfe, sergileme standı işlevselliğinde. Evin görselliğini zenginleştirecek sistemleri içeren tv üniteleri ile sadece televizyon seyretmeyecek, aynı zamanda da dekoratif bir görünüm elde edeceksiniz. Fuga 2016-2017 mobilya çeşitleri evinize modern bir görünüm kazandırmakla kalmıyor, metal dokunuşlar ve masif ahşap kullanımı ile endüstriyel stili evinize getiriyor.

Fuga Yemek Odalarında ise yine şehirleşme var. Tarzımız endüstriyel stil. Fuga yatak odası modellerinde de aynı yaklaşımla üretimler gerçekleştirerek ferahlık ve rahatlık hissini  evin her alanına yayıyor.

İsterseniz galerimizi tıklayarak sizin için seçtiğimiz Fuga Mobilya Koleksiyonundan bir kaç örneği yakından inceleyebilir ve evinizin dekorasyonu için fikir edinebilirsiniz.

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.