Ev Aksesuarları

Gizemli Dekoratif Aynalar

İnsanoğlu varolduğu günden beri kendini merak etmiş, yansımasını suda izlemiş, gümüşte, bronzda, çelikte kendi derinliğine bakmış ve en sonunda aynayı keşfederek gizem, derinlik ve gerçeği arayışlarına bir adım daha yaklaşmıştır. Bu nedenle ilkçağlardan günümüze ayna yaşantımızın bir parçası olmuş ve her alanla her an yanıbaşımızda yerini almıştır. Aynalar yaşadığımız mekana hem derinlik verir, hem estetik açıdan bir görsellik katar, ışığı yansıtır ve gösterişli ortamlar sunarlar. Ev dekorasyonunun vazgeçilmezi olan dekoratif aynalar hem fonksiyonel oluşları ve hem de zarif tasarımlarıyla aksesuar olarak evin her bölümünde rahatlıkla kullanılmaktadırlar. Özellikle de salon dekorasyonunda aynanın önemi büyüktür. Zarif bir aksesuar olarak ayna salon ya da oturma odanızda bir tarz yaratır. Her türlü dekorasyon stilinde aynanın bir yeri vardır. Ev dekorasyonunda hemen bütün dikkatleri üzerinde toplayan aynalar klasik, modern, altın yaldızlı, mozaikli, ahşap çerçeveli, özel tasarımlı modelleriyle evinizi güzelleştirmek ve tarzınızı ortaya koymak için ideal bir seçim olacaktır.

Sizler için araştırdık ve  salonunuzda kullanabileceğiniz çok güzel duvar aynası modellerinden oluşan bir dosya hazırladık. Fikir almak ve yakından incelemek için galerimizi tıklayın ve sizin salonunuza yakışan en güzel ayna modelini seçin. Dekoratif ayna modelleri için galerimizi tıklayın..

Dekoratif Yuvarlak Ayna Modelleri (5)

En Güzel Modern Ayna Modelleri (7)

Dekoratif Yuvarlak Ayna Modelleri (2)

En Güzel Modern Ayna Modelleri (3)

En Güzel Modern Ayna Modelleri

En Güzel Modern Ayna Modelleri (12)

En Güzel Modern Ayna Modelleri (9)

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.